Fly4free.pl

Nowa trasa Ryanaira z Polski! Do tego kurortu jeszcze od nas nie latali

Foto: Concept W / Shutterstock

Od 2 lipca Ryanair uruchomi połączenie z Poznania do chorwackiej Puli. Loty będą realizowane 2 razy w tygodniu do końca września.

Ryanair w ostatnim czasie nie próżnuje. Przewoźnik ogłosił kilkanaście nowych tras, w tym z Modlina i Gdańska do Zadaru , z Krakowa na Korfu, z Modlina na Rodos i Katowic do Trapani  oraz nową trasę krajową z Wrocławia do Szyman.

Teraz przyszła pora na kolejną nowość. I to taką, na której Ryanair jeszcze nie latał bezpośrednio z Polski (połączenie do tego miasta z naszego kraju obsługiwał m.in. LOT). Chodzi o połączenie z Poznania do chorwackiej Puli, które wystartuje 2 lipca. Z informacji w systemie rezerwacyjnym wynika, że loty będą realizowane w poniedziałki i piątki. Samolot z Poznania ma zgodnie z rozkładem startować o godz. 12.45, a całkowity czas lotu to 1 godzina i 40 minut. W drogę powrotną z Puli pasażerowie będą zaś wyruszali o godz. 14.50, a lądowanie na lotnisku Ławica planowane jest na godzinę 16.30.

Foto: Ryanair

Dodajmy, że Pula nie jest jedyną trasą Ryanaira realizowaną z Poznania. 20 maja ma bowiem wystartować sezonowe połączenie do Zadaru, które także będzie realizowane 2 razy w tygodniu.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »