Fly4free.pl

3 nowe trasy Ryanaira z Polski! Polecimy na jedne z najpiękniejszych wysp w Europie

Foto: Balate Dorin / Shutterstock

Od 2 lipca Ryanair uruchomi nową trasę z Krakowa na grecką wyspę Korfu. Nie jest to jedyna nowość w jego siatce połączeń, bo przewoźnik uruchomi też trasy z Modlina na Rodos i z Katowic do Trapani na Sycylii.

Wakacyjne kierunki to kolejne nowe trasy ogłoszone w ostatnim czasie przez Ryanaira. W zeszłym tygodniu przewoźnik ogłosił uruchomienie lotów z Szyman do Wrocławia, z Modlina do Pragi, z Poznania do Birmingham i Katowic do Oslo. Jednak teraz, idąc w ślady Wizz Aira, irlandzka linia też zaczyna rozwijać swoją siatkę typowo wakacyjnych połączeń i stąd choćby loty na piękną grecką wyspę Korfu.

Nowa trasa z Krakowa ma charakter sezonowy: loty wystartują 2 lipca i będą realizowane do końca października. Z systemu rezerwacyjnego wynika, że loty będą realizowane 2 razy w tygodniu (w poniedziałki i piątki), co oznacza, że jest to idealna propozycja także na odrobinę wydłużony weekend.

Oprócz połączenia do Krakowa, Ryanair ogłosił w sumie aż 10 nowych tras na Korfu: m.in. z Aarhus, Kopenhagi, Mediolanu i Marsylii.

Foto: Ryanair

Nie są to jedyne nowości Ryanaira z Polski. Od 3 lipca irlandzka linia uruchomi bowiem nową trasę z Modlina na Rodos – loty na niej mają być realizowane 2 razy w tygodniu (we wtorki i soboty). Także 3 lipca wystartuje kolejna nowa trasa Ryanaira: z Katowic do Trapani na Sycylii – także w tym przypadku loty będą realizowane we wtorki i soboty.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Czyżby ryan przywrócił polaczenia z Polski na Gran Canarie. Nie wierze
BENNYAND, 24 marca 2021, 14:39 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »