Fly4free.pl

4 nowe trasy Ryanaira z Polski! W tym nowa trasa krajowa!

ryanair
Foto: sorbis / Shutterstock

W systemie rezerwacyjnym Ryanaira pojawiły się nowe połączenia z Modlina, Poznania i Katowic oraz… nowa trasa krajowa – połączenie z Wrocławia do Szyman! Czekamy na potwierdzenie tej informacji ze strony przewoźnika, ale bilety są już dostępne w sprzedaży.

Spośród nowych tras Ryanaira zdecydowanie najciekawiej zapowiada się połączenie z Wrocławia na lotnisko Olsztyn-Mazury. Połączenie do Szyman miałoby zgodnie z rozkładem wystartować od 2 lipca, a loty będą realizowane 2 razy w tygodniu: w poniedziałki i piątki, co oznacza dobre możliwości zaplanowania weekendowego wypadu na Mazury.

Z Wrocławia samolot będzie startował o godzinie 17.35, a lądowanie jest planowane na godzinę 18.40. Z kolei w poniedziałek samolot Ryanaira miałby startować z Szyman o godzinie 15 i lądować we Wrocławiu o 16.05. Warto zaznaczyć, że będzie to czwarta trasa krajowa Ryanaira, który w sezonie letnim będzie też latał ze Szczecina do Krakowa, z Wrocławia do Gdańska i z Krakowa do Gdańska.

Foto: Ryanair

Pozostałe nowe trasy w systemie Ryanaira z Polski to następujące połączenia:

  • Modlin-Praga (start 2 lipca, loty w poniedziałki i piątki)
  • Poznań-Birmingham (start 3 lipca, loty we wtorki i soboty)
  • Katowice-Oslo (start 2 lipca, loty 4 razy w tygodniu w poniedziałki, środy, piątki i niedziele).

Z punktu widzenia pasażerów zdecydowanie najciekawszą opcją wydaje się trasa do Pragi, o którą od wielu lat ubiegały się u Ryanaira władze lotniska w Modlinie. Tym bardziej, że układ lotów sprawia, że będzie to idealne połączenie na przedłużony weekend.

Ciekawa jest też z pewnością trasa z Katowic, bo choć Ryanair latał już wcześniej do Oslo, to jednak robił to na odległe od stolicy lotnisko Torp. Tym razem loty mają być realizowane na główne lotnisko Oslo, czyli Gardermoen.

Informację o nowych trasach Ryanair z Polski jako pierwszy podał na forum Fly4free.pl niezawodny skrzat. Dziękujemy!

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »