Fly4free.pl

Noclegi 18+! Zestawienie weekendowych pobytów w hotelach z własnym browarem od 186 PLN/noc

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: wavebreakmedia / Shutterstock
od
186 PLN/noc
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
25.06.2022 - 31.08.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Tegoroczny urlopowy macie zamiar spędzić w kraju? W takim razie ruszcie przed siebie i przetestujcie różne hotele, których znakiem rozpoznawczym jest własny browar! Może to być idealna okazja na pobyt w ciszy i spokoju, ponieważ z oferty mogą skorzystać tylko i wyłącznie osoby pełnoletnie.

Na polski city break proponuję wam wybrać się w wakacje, tj. w okresie pomiędzy 25 czerwca a 31 sierpnia. Dostępnych jest wiele terminów z atrakcyjnymi cenami zakwaterowania, także takich obejmujących weekend (sobota-niedziela). Niech smaczku doda fakt, że tylko takie propozycje znajdziecie w przygotowanym przeze mnie zestawieniu. Ceny pobytów dla dwóch osób zaczynają się już od 186 PLN/noc.

Hotel od 186 PLN/2 osoby/noc

W województwie kujawsko-pomorskim proponuję wam noclegi w znakomity pensjonacie Stary Browar. Mieści się on w Szubinie, w budynku, w którym znajdował się niegdyś jeden z najstarszych polskich browarów. Na miejscu będziecie mogli oddać się degustacji piwa jasnego oraz ciemnego.

Dowiedzcie się więcej o tym obiekcie

Na Dolnym Śląsku proponuję wam noclegi z codziennymi śniadaniami w 3* hotelu Legnicki Browar Książęcy, który położony jest w sąsiedztwie starego miasta, w Legnicy. Tutejszy browar jest integralną częścią kompleksu (hotel i restauracja) mieszczącego się w ponad 100-letniej kamienicy. W cenie noclegów zapewnione będziecie mieli śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym obiekcie

Natomiast na Górnym Śląsku rekomenduję wam noclegi w katowickim 3* hotelu Best Western Mariacki. Na jego terenie funkcjonuje kameralny browar mariacki, w którym warzone są piwa: niepasteryzowane, niefiltrowa oraz naturalne.

Dowiedzcie się więcej o tym obiekcie

Niewiele więcej zapłacicie za pobyt ze śniadaniem w 3* hotelu Hotel Restauracja Browar Lwów, który znajduje się w Lublinie. N miejscu będziecie mogli spróbować lokalnie warzonych piw Lwów: Jasne, Bursztyn, Amerykańska Pszenica, Specjal oraz Miodowe.

Dowiedzcie się więcej o tym obiekcie

W Opolu mam dla was ofertę zakwaterowania ze śniadaniem w 3* hotelu & Browar Slociak. W miejscowym browarze spróbować będziecie mogli tutejszych wyrobów: Klinkierowy Przepał, Opolskie Jasne, Sławicka Pszenica oraz Słodziaki – czyli piwa z dodatkiem miodu.

Dowiedzcie się więcej o tym obiekcie

Tylko 5 PLN więcej kosztować was będzie pobyt w 3* hotelu Szymbark, który położony jest nieopodal terenów zielonych w sąsiedztwie ścieżek oraz kaszubskiej wieży widokowej. W miejscowym browarze warzone są piwa na tradycyjnych kaszubskich recepturach: Kartuski Mnich (jasne), Wieżyca, Pucki Rybak, Stężycka Malina (jasne pełne), Kościerski Miód Piwny (miodowe ciemne pełne jęczmienne) oraz Szymbarski Smok (ciemne mocne).

Dowiedzcie się więcej o tym obiekcie

Natomiast w dolnośląskiej wsi Miłków zatrzymajcie się w rewelacyjnym 3* hotel Pałac Spiż, który znajduje się na terenie Karkonoskiego Parku Narodowego! Codzienne śniadania, dostęp do sieci WiFi oraz darmowy parking – to będziecie mieli zapewnione w cenie. W tutejszym browarze warzone są piwa Spiż: jasne, mocne, pszeniczne, ciemne, karmelowe oraz miodowe.

Dowiedzcie się więcej o tym obiekcie

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »