Fly4free.pl

Niezwykła wycieczka do Edynburga za 2833 PLN. Loty z Gdańska + noclegi w XVIII-wiecznym zamku

2833 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: JeniFoto / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Przed tobą szansa na niezapomnianą podróż, o której opowiesz kiedyś wnukom! Zabierz swoją księżniczkę lub księcia na wyjazd do pięknej Szkocji, gdzie będziecie mieli szansę zatrzymać się w niesamowitym hotelu zlokalizowanym wewnątrz zabytkowego zamku.

Do Szkocji udasz się w terminie z weekendem (czwartek – niedziela) 11 – 15 maja. Czeka cię bezpośredni lot z Gdańska do Edynburga, realizowany na pokładzie samolotu linii lotniczej Wizz Air. Najtańsze bilety zakupią członkowie Wizz Discount Club, a bez dodatkowych opłat podróżować będziesz z bagażem podręcznym.

Zdecyduj się na noclegi w niezwykłym miejscu, gdzie dosłownie będzie okazja „dotknąć” setek lat historii. 4* hotel Melville Castle to zabytkowy, XVIII-wieczny zamek, otoczony imponującą 20-hektarową dworską posesją.

Termin podróży: maj
Linia lotnicza: Wizz Air, cena z WDC
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel w zamku

Za loty w obie strony oraz noclegi w zabytkowym 4* hotelu zapłacisz 2833 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 236 PLN/2 osoby

Gdańsk – Edynburg – Gdańsk >>

Hotel 5430 PLN/2 osoby/pobyt

Czas na głównego aktora tej propozycji, czyli zabytkowy zamek, w którym zatrzymasz się na czas pobytu w Szkocji. Niesamowity 4* hotel Melville Castle oferuje zakwaterowanie w tradycyjnie urządzonych, stylowych pokojach wyposażonych w duże łóżka, prywatną łazienkę oraz telewizor LCD.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód od 1114 PLN/2 osoby

Wypożyczony samochód pozwoli poruszać się niezależnie po okolicy oraz łatwo dojechać z lotniska do hotelu.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »