Fly4free.pl

Neapol okołoweekendowo za 536 PLN. Loty z Krakowa + noclegi ze śniadaniami

536 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Littleaom / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Zobaczyć Pompeje, zdobyć szczyt Wezuwiusza, lub po prostu powłóczyć się starym mieście – każdy powód jest dobry, by wybrać się na krótką wycieczkę do Neapolu. To również świetna okazja, by spróbować najlepszej (zdaniem wielu) włoskiej pizzy!

Do Włoch udacie się w okołoweekendowym terminie 19 – 22 listopada. Czeka was bezpośredni lot z Krakowa do Neapolu, realizowany na pokładzie samolotu linii Ryanair.

Wybrałem dla was noclegi w bardzo dobrze ocenianym pensjonacie B&B Raffaello. Na dobry początek dnia otrzymacie tam pyszne śniadanie wliczone w cenę zakwaterowania. Będzie to świetna baza wypadowa do wycieczek po okolicy – na przykład jeżeli chcielibyście odwiedzić Pompeje.

Termin podróży: listopad
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: pensjonat ze śniadaniami

Za loty w obie strony oraz zakwaterowanie ze śniadaniami zapłacicie 626 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 459 PLN/2 osoby

Kraków – Neapol – Kraków >>

Hotel 612 PLN/2 osoby/pobyt

Pokoje w B&B Raffaello wyposażono w prywatną łazienkę, telewizor LCD, klimatyzację oraz dostęp do WiFi. Na dobry początek dnia otrzymacie tam pyszne śniadanie.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód od 249 PLN/pobyt

Chcecie zwiedzić więcej – na przykład wspaniałe wybrzeże Amalfi? Przyda się do tego wypożyczony samochód. Najlepiej będzie wynająć go tuż po wylądowaniu we Włoszech.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »