Fly4free.pl

Neapol okołoweekendowo za 626 PLN. Loty z Krakowa + noclegi ze śniadaniami

626 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Littleaom / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Pozwiedzać, wejść na szczyt Wezuwiusza lub skosztować najlepszej pizzy – każdy powód będzie dobry, by zdecydować się na wycieczkę do Włoch! Skorzystajcie z przygotowanej przeze mnie gotowej propozycji i wybierzcie się na krótki city break do stolicy Kampanii.

Do Italii udacie się w okołoweekendowym terminie 26 – 29 listopada. Czeka was bezpośredni lot z Krakowa do Neapolu, realizowany na pokładzie samolotu linii Ryanair.

Rekomenduję zatrzymać się w centrum miasta, w pensjonacie B&b Panorama. Obiekt cieszy się bardzo dobrymi opiniami dotychczasowych gości, a na idealny początek dnia otrzymacie tam śniadanie wliczone w cenę zakwaterowania.

Termin podróży: listopad
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: pensjonat ze śniadaniami

Za loty w obie strony oraz zakwaterowanie ze śniadaniami zapłacicie 626 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 472 PLN/2 osoby

Kraków – Neapol – Kraków >>

Hotel 779 PLN/2 osoby/pobyt

W pensjonacie B&b Panorama do waszej dyspozycji będzie pokój z prywatną łazienką. W cenę zakwaterowania wliczono codzienne śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód od 275 PLN/pobyt

Chcecie zwiedzić więcej – na przykład wspaniałe wybrzeże Amalfi? Przyda się do tego wypożyczony samochód. Najlepiej będzie wynająć go tuż po wylądowaniu we Włoszech.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »