Fly4free.pl

Mikołajki w Porto za 655 PLN. Loty z Wrocławia + noclegi w hotelu w centrum

655 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: ESB-Professional / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Wycieczka do słonecznej Portugalii to idealny pomysł na tegoroczną jesień! Skorzystajcie z przygotowanej przeze mnie propozycji wyjazdu do Porto i odkryjcie ciekawe zabytki oraz skosztujcie lokalnego wina o tej samej nazwie.

Do Portugalii udacie się w terminie 4-7 grudnia z lotniska we Wrocławiu. W obie strony polecicie bezpośrednio na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

W Porto zakwaterowani będziecie w 3* hotelu da Bolsa, który położony jest w samym centrum miasta. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego dojedziecie komunikacją publiczną lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: 4-7 grudnia
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel

Za loty w dwie strony oraz noclegi zapłacicie 655 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 675 PLN/2 osoby

Wrocław – Porto – Wrocław »

Hotel 633 PLN/2 osoby/3 noce

W Porto rekomenduję wam noclegi w bardzo dobrym 3* hotelu da Bolas. Do waszej dyspozycji zostanie oddany pokój z prywatną łazienką i dostępem do WiFi. Od większości atrakcji miasta dzielić was będzie kilka minut spaceru.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 305 PLN/3 dni

Chcielibyście wybrać się do Fatimy? Może marzy się wam wizyta w Lizbonie? Wypożyczcie samochód po przylocie do Porto i ruszcie tam, gdzie zapragniecie.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »