Fly4free.pl

Mikołajki na Zanzibarze za 3436 PLN. Loty z Warszawy + noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu przy plaży

3436 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Denis-Belitsky-Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
W tym roku Święty Mikołaj odwiedzi was w Afryce! Zostawcie zimowe dni za sobą i wybierzcie się do egzotycznej Tanzanii! Na wyspie możecie spodziewać się rajskich widoków, bujnej roślinności i pięknych, piaszczystych plaż. Odwiedźcie Park Narodowy Jozani i zrelaksujcie się nad Oceanem Indyjskim.

Do Afryki udacie się w terminie 3 (4) – 12 grudnia z lotniska w Warszawie. Loty realizowane będą na pokładzie samolotów linii lotniczych KLM, Air France i Kenya Airways. W drodze na Zanzibar czekają was przesiadki w Amsterdamie i Nairobi. Natomiast wracając, zatrzymacie się w Nairobi i Paryżu.

Na Zanzibarze wybrałam dla was zakwaterowanie w 4* hotelu Filao Beach Resort by Sansi, który zlokalizowany jest w miejscowości Chwaka. Do waszej dyspozycji będzie pokój z prywatną łazienką i śniadaniami wliczonymi w cenę pobytu.

Termin podróży: grudzień
Linia lotnicza: KLM, Air France i Kenya Airways
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4*hotel

Za loty w dwie strony oraz noclegi zapłacicie 3436 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 1762 PLN/2 osoby/pobyt

Na Zanzibarze polecam wam noclegi w 4* hotelu Filao Beach Resort by Sansi. Na miejscu dostępny dla was będzie komfortowo wyposażony pokój z prywatną łazienką. Dodatkowo kompleks oferuje odkryty basen i dostęp do WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »