Fly4free.pl

8-dniowa wycieczka na Jukatan za 3357 PLN. Loty do Cancun z Warszawy + hotel

3357 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: Simon Dannhauer / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Lubicie planować podróże z wyprzedzeniem? Gdy do nas zawita jesień, polecam wam skierować się w stronę słonecznych plaż Jukatanu. Na miejscu czekają świetne warunki do wypoczynku nad wodą oraz mnóstwo wspaniałych zabytków!

Do Meksyku udacie się jesienią, w terminie 29 października – 6(7) listopada. Czekają was loty z Warszawy, realizowane na pokładach samolotów linii lotniczych Lufthansa oraz Air Canada Rouge. Po drodze zaplanowano bezpieczne, gwarantowane przez przewoźników przesiadki we Frankfurcie oraz Montrealu.

Po wylądowaniu w Meksyku od razu polecam wam ruszać do Playa del Carmen, w celu uniknięcia drożyzny oraz tłumów odwiedzających Cancun niemal o każdej porze roku. Wybrałem tam dla was zakwaterowanie w znajdującym się niedaleko plaży 3* hotelu Yukon.

Termin podróży: październik/listopad
Linie lotnicze: Air Canada Rouge/Lufthansa
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel

Za loty w obie strony oraz 8 noclegów w 3* hotelu zapłacicie 3357 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach

Podróż 5598 PLN/2 osoby

Warszawa – Cancun – Warszawa >>

Hotel 1116 PLN/2 osoby/pobyt

Pokoje w 3* hotelu Yukon wyposażono w klimatyzację, telewizor LCD, dostęp do Wi-Fi oraz prywatną łazienkę z bezpłatnym zestawem kosmetyków.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód od 653 PLN/pobyt

Chcecie zwiedzić więcej? Przyda się do tego wypożyczony samochód – najlepiej będzie zadbać o jego wynajem tuż po wylądowaniu w Meksyku.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »