Fly4free.pl

Na sylwestra do Włoch! 4-dniowa wycieczka do Mediolanu za 774 PLN (loty z Warszawy + 4* hotel)

774 PLN
Foto: Arcansel / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Szukacie pomysłu na tegoroczną szampańską zabawę sylwestrową? Skorzystajcie z przygotowanej przeze mnie propozycji i wybierzcie się do Włoch: w Mediolanie nie zabraknie atrakcji, ani okazji do świętowania!

Na wycieczkę do Włoch wybierzecie się w terminie 30 grudnia – 3 stycznia. Czeka was bezpośredni lot z Warszawy, realizowany na pokładzie samolotu linii lotniczej Wizz Air. Najtańsze bilety zakupią posiadacze Wizz Discount Club, pozostałe osoby zapłacą nieco więcej.

W Mediolanie wybrałem dla was zakwaterowanie w 4* hotelu Ibis Styles Milano Agrate Brianza. To świetnie oceniany hotel znanej marki, dlatego możecie być pewni, że wypoczynek w nim będzie samą przyjemnością.

Termin podróży: 30 grudnia – 3 stycznia
Linia lotnicza: Wizz Air, cena z WDC
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za loty w dwie strony oraz noclegi zapłacicie 774 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 983 PLN/2 osoby/pobyt

Pokoje w 4* hotelu Ibis Styles Milano Agrate Brianza wyposażono w prywatną łazienkę, klimatyzację, telewizor LCD oraz dostęp do bezpłatnego WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód od 395 PLN/pobyt

Chcecie zwiedzać niezależnie? Wypożyczcie auto tuż po wylądowaniu we Włoszech!

Co warto zobaczyć w czasie wycieczki?

Moda to drugie imię Mediolanu. W mieście swoje siedziby mają najpopularniejsi projektanci oraz światowe ikony stylu, a największe nagromadzenie ekskluzywnych butików znajdziecie oczywiście w Galerii Vittorio Emanuele II.

Czego nie możecie przeoczyć w czasie wizyty? Polecam wam skorzystać z okazji i na własne oczy zobaczyć obraz, do którego dosłownie pielgrzymują turyści z całego świata – chodzi oczywiście o „Ostatnią Wieczerzę” pędzla Leonarda da Vinci, znajdującą się w bazylice Santa Maria delle Grazie. Italia słynie na całym świecie jako producent najlepszych lodów. Czy najpyszniejsze pochodzą właśnie z Mediolanu? Przekonajcie się sami, próbując ich w Terra Gelato.

Foto: Arcansel / Shutterstock
Foto: Noppasin Wongchum / Shutterstock
Foto: Julia Zavalishina / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Dobra wiadomość: osoby, które przyjęły pełny cykl szczepień oraz ozdrowieńcy mogą wjechać do Włoch bez ograniczeń. Pozostali zobowiązani są wykonać przed podróżą test.
  • Aktualnie zaszczepieni mogą podróżować w większości kierunków w UE bez dodatkowych ograniczeń, pozostałe osoby mogą być zobowiązane wykonać test. Szczegóły możecie sprawdzić w naszej wyszukiwarce obostrzeń.
  • Na powracających do kraju czeka przymusowa kwarantanna. Jeżeli nie uśmiecha się wam siedzieć w domu, będziecie musieli wykonać test i przedstawić negatywny wynik na obecność SARS-CoV-2. Kwarantanna nie dotyczy osób, które zostały w pełni zaszczepione.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Tutaj znajdziecie najtańsze opcje transportu z Bergamo do Mediolanu.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »