Fly4free.pl

Maskareny w pigułce: Mauritius i Rodrigues lub Reunion w jednej podróży z Warszawy od 3744 PLN

3744 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Gaelfphoto-Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Masz ochotę na prawdziwie egzotyczy wyjazd? W takim razie odkryj rajski archipelag Maskarenów, który położony jest na Oceanie Indyjskim. Odwiedź Mauritius i Rodrigues lub Reunion oraz zobacz na własne oczy dziką przyrodę i piękne plaże.

Twoja wycieczka rozpocznie się 7 marca na lotnisku im. Fryderyka Chopina w Warszawie, kiedy to polecisz na Mauritius. Po drodze zaplanowano bezpieczną przesiadkę w Paryżu. W dniach 10-17 marca bezpośrednim lotem udasz się na Rodrigues lub Reunion. Powrót do Polski zaplanowano na 20 marca.

Podróżować będziesz na pokładach samolotów linii lotniczej Air France i Air Mauritius lub Air Austral. Bez dodatkowych kosztów będziesz mógł zabrać ze sobą mały bagaż podręczny. 

Termin podróży: marzec
Wylot z: Warszawy
Linia lotnicza: Air France, Air Austral, Air Mauritius
Bagaż: podręczny

Hotel

Na Mauritiusie zatrzymaj się w 4* hotelu Garden Villas. Obiekt oferuje swoim gościom basen zewnętrzny i komfortowo urządzone pokoje z balkonami. W pobliżu znajduje się piękna plaża.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Natomiast na Reunion proponuję noclegi w 4* hotelu Residence Santa Apolonia. Obiekt usytuowany jest bezpośrednio przy plaży. Dotychczasowi goście bardzo pozytywnie oceniają pobyt w tym miejscu.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Atrakcje 466 PLN/osoba

Chciałbyś nieco pozwiedzać w czasie wyjazdu? Zarezerwuj zorganizowaną wycieczkę na południe wyspy, gdzie będziesz miał szansę odkryć dzikie piękno tamtejszej przyrody. 

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »