Fly4free.pl

Ciekawa przygoda: Maroko, Teneryfa i Włochy w jednej podróży z Krakowa za 483 PLN

483 PLN
Foto: Cristian Balate / Shuttertock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Lubicie tak zwane "oblotówki"? W takim razie skorzystajcie z przygotowanej przeze mnie propozycji wycieczki, w trakcie której zobaczycie piękny Agadir, odkryjecie zjawiskową Teneryfę oraz odwiedzicie pełen starożytnych zabytków Rzym.

Wasza przygoda rozpocznie się 15 maja na lotnisku w Krakowie, kiedy to polecicie do Agadiru. W Maroko zostaniecie do 17 maja, po czym udacie się na Teneryfę. 24 maja skierujecie się do Rzymu. Powrót do Polski zaplanowano na 29 maja.

Podróżować będziecie na pokładach samolotów linii lotniczych Ryanair. Pamiętajcie też, że bez dodatkowych opłat możecie zabrać jedynie bagaż podręczny.

Termin podróży: 15–29 maja
Wylot z: Krakowa
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny

Plan podróży:
Kraków – Agadir 15 maja
Agadir – Teneryfa 17 maja
Teneryfa – Rzym Fiumicino 24 maja
Rzym Ciampino – Kraków 29 maja

Hotel od 325 PLN/noc/2 osoby

W Agadirze rekomenduję wam zakwaterowanie w 4* hotelu Atlantic. Na miejscu znajdziecie baseny zewnętrzne, restaurację, strefę spa i prywatną plażę. W cenę wliczono śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Na Teneryfie zatrzymajcie się w 4* hotelu Vincci Tenerife Golf. Na miejscu znajdziecie strefę spa, basen zewnętrzny oraz siłownię. Do tego od najbliższej plaży dzielić was będzie kilka minut spaceru. Otrzymacie też darmowe śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast w Rzymie postawcie na luksus i wybierzcie 5* hotel Radisson Blu Ghr. Dotychczasowi goście bardzo pozytywnie oceniają pobyt w tym miejscu. Obiekt usytuowany jest w samym centrum miasta.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »