Fly4free.pl

Maroko, Hiszpania i Włochy w jednej podróży z Krakowa za 346 PLN

346 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: Malluk-Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Należycie do grona osób, które w trakcie jednej wycieczki starają się zobaczyć i zwiedzić kilka miejsc? W takim razie przygotowana przeze mnie propozycja na pewno was zainteresuje. Odpocznijcie w Maroko, odwiedźcie Barcelonę i odkryjcie Sardynię!

Wasza przygoda rozpocznie się 8 maja na lotnisku w Krakowie, kiedy to polecicie do Agadiru. W Maroko zostaniecie do 13 maja, po czym udacie się do Barcelony. 17 maja skierujecie się do Cagliari. Powrót do Polski zaplanowano na 20 maja.

Podróżować będziecie na pokładach samolotów linii lotniczych Ryanair i Vueling. Pamiętajcie też, że bez dodatkowych opłat możecie zabrać jedynie bagaż podręczny.

Termin podróży: 8–20 maja
Wylot z: Krakowa
Linia lotnicza: Ryanair i Vueling
Bagaż: podręczny

Plan podróży:
Kraków – Agadir 8 maja
Agadir – Barcelona 13 maja
Barcelona – Cagliari 17 maja
Cagliari – Kraków 20 maja

Hotel od 245 PLN/noc/2 osoby

W Agadirze wybrałem dla was zakwaterowanie w 4* hotelu Atlantic. Obiekt posiada prywatną plażę, basen zewnętrzny i strefę spa. W cenę wliczono śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Barcelonie polecam wam pobyt w 3* hotelu NH Diagonal, który usytuowany jest w samym centrum miasta. Na miejscu znajdziecie pokoje z prywatnymi łazienkami i dostępem do Wi-Fi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast na Sardynii zatrzymajcie się w 3* hotelu Nautilus. Obiekt zlokalizowany jest w pobliżu plaży. W kompleksie znajdują się pokoje z widokiem na morze i dostępem do prywatnych łazienek. Otrzymacie darmowe śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
To jak w końcu jest z wjazdem do Maroka? PCR wystarczy? Bo jest tak napisane na tej stronie ,że wszystkiego trzeba się domyślać,a google tłumaczy po swojemu. Jak jeszcze oprócz pcr,a trzeba ten certyfikat ,który w Europie wszyscy likwidują ,to taki wyjazd mija się z celem. Może ktoś zna najnowsze wytyczne co do wjazdu,ale w czerwcu i tak może juz być nieaktualne. Bo jak bez tego certyfikatu tez, się nie wjedzie i nie można się przemieszczać zameldować w hotelu, a na dodatek po ulicy w maskach chodzić /tak pisze/  to nie wiem na jakich turystów ten kraj liczy
andrzejdz, 19 kwietnia 2022, 16:08 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »