Fly4free.pl

Super! Maroko, Hiszpania i Sardynia w jednej podróży z Krakowa za 271 PLN

271 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: Luca Bravo / unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Należycie do grona osób, które w trakcie jednej eskapady starają się zobaczyć i zwiedzić kilka miejsc? W takim razie przygotowana przeze mnie wycieczka na pewno was zainteresuje. Relaks nad marokańskim wybrzeżem Oceanu Atlantyckiego, zwiedzanie Sewilli oraz eksploracja Sardynii – prawda, że brzmi zachęcająco?

Na tak ciekawą wycieczkę udacie się 17 kwietnia z krakowskiego lotniska w Balicach. Pierwszym przystankiem będzie Agadir, gdzie spędzicie 5 dni. Następnie przeniesiecie się (22.04) z Maroka do stolicy Andaluzji –w Sewilli „zabawicie” przez 2 dni. 24 kwietnia zamienicie południe Półwyspu Iberyjskiego na śródziemnomorską wyspę. Na Sardynii spędzicie kolejnych 5 dni, po których wrócicie do stolicy województwa małopolskiego.

Wszystkie cztery loty są bezpośrednie i odbędziecie je na pokładach samolotów linii Ryanair. Bez dodatkowych kosztów na wycieczkę udacie się z małym bagażem podręcznym. Sprawdźcie nasz uniwersalny poradnik, jak spakować się w małą walizkę lub plecak.

Termin podróży: 17 – 29 kwietnia
Linie lotnicze: Ryanair
Bagaż: podręczny

Zapoznajcie się ze szczegółowym planem podróży:
Kraków – Agadir 17.04
Agadir – Sewilla 22.04
Sewilla – Cagliari 24.04
Cagliari – Kraków 29.04

Hotel od 198 PLN/2 osoby/noc

W Agadirze rekomenduję wam noclegi w 4* hotelu Tildi & Spa. Wszystkie pokoje wyposażone są w klimatyzację, telewizor LCD, minibar oraz czajnik elektryczny. Na terenie obiektu znajdują się dwa baseny oraz centrum fitness, a we wszystkich pomieszczeniach będziecie mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast w Sewilli zatrzymajcie się w 3* hotelu Pablo Sevilla. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i wyposażone w minibar oraz telewizor. W każdym jest łazienka z wanną i prysznicem, a dla gości przygotowano podstawowe przybory toaletowe. Na terenie całego obiektu będziecie mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 863 PLN/5 dni

Aby móc w pełni „cieszyć się” urokami Sardynii, będziecie potrzebować auta, aby dotrzeć w różne jej zakątki. Dlatego zachęcam was do wypożyczenie samochodu zaraz po przylocie na włoską wyspę.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »