Fly4free.pl

Majówka w USA: Las Vegas, Los Angeles i San Francisco w jednej podróży z Berlina za 2866 PLN

2866 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Sung Shin / unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Mam dla was znakomitą propozycję wycieczki do Stanów Zjednoczonych. W jej trakcie będziecie mieli okazję zwiedzić miasta i parki narodowe stanów – Kalifornia oraz Nevada. Po szczegóły zapraszam do dalszej części tekstu.

Wyjazd rozpoczniecie 22 kwietnia przelotem z portu lotniczego Berlin Brandenburg do San Francisco. W drogę powrotną do stolicy Niemiec wyruszycie 6 maja z Los Angeles. Do Stanów Zjednoczonych i z powrotem polecicie na pokładach samolotów linii American Airlines oraz British Airways.

Wewnątrz USA podróżować będziecie na trasach San Francisco-Las Vegas (26 kwietnia) oraz Las Vegas-Los Angeles (2 maja). Loty odbędziecie odpowiednio na pokładach samolotów linii Alaska Airlines oraz United Airlines. Bez dodatkowych kosztów wycieczkę odbędziecie z bagażem podręcznym oraz przedmiotem osobistym (małym plecakiem i damską torebką).

Termin podróży: kwiecień – maj 2023 r
Linie lotnicze: American Airlines, Alaska Airlines, British Airways oraz United Airlines
Bagaż: podręczny + przedmiot osobisty

Plan podróży po USA za 2866 PLN:
Berlin – San Francisco 22.4
San Francisco – Las Vegas 26.4
Las Vegas – Los Angeles 2.5
Los Angeles – Berlin 6(7).5

Hotel od 400 PLN/2 osoby/noc

W Las Vegas proponuję wam noclegi w 3* Downtown Grand Hotel & Casino, który znajduje się w samym sercu miasta. W cenie pobytu zapewniony będziecie mieć dostęp do sieci WiFi, parkingu, centrum fitness oraz odkrytego basenu.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W San Francisco proponuję wam noclegi z codziennymi śniadaniami w obiekcie Days Inn by Wyndham, który znajduje się nieopodal mariny. Na miejscu będziecie mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi oraz bezpłatnego parkingu. Wszystkie pokoje wyposażone są w klimatyzację, lodówkę, kuchenkę mikrofalową oraz telewizor.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast w Los Angeles zatrzymajcie się w hotelu Travelodge by Wyndham Lynwood. Na miejscu będziecie mieli zapewniony bezpłatny parking, dostęp do sieci WiFi oraz możliwość korzystania z odkrytego basenu. Wszystkie pokoje wyposażone zostały w klimatyzację, telewizor LCD, kuchenkę mikrofalową, lodówkę i zestaw do parzenia kawy lub herbaty. W każdym jest łazienka z wanną i prysznicem.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 2013 PLN/7 dni

Po przylocie do Las Vegas obowiązkowo musicie wypożyczyć samochód. Mając do swojej dyspozycji auto, łatwo i wygodnie dojedziecie do parków narodowych (Doliny Śmierci, Wielkiego Kanionu, Zion, Bryce Canyon) czy słynnego zakola rzeki Kolorado (Horseshoe Bend).

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »