Fly4free.pl

Majówka! Las Vegas, Los Angeles i San Francisco w jednej podróży z Berlina za jedyne 1716 PLN

1716 PLN
Wielki Kanion
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Julien Hautcoeur / Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Każda wycieczka na zachodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych w swojej ofercie obejmuje zwiedzania pięknych parków narodowych (Dolina Śmierci, Wielki Kanion, Zion, Yosemite) oraz możliwość eksploracji słynnych amerykańskich miast. Jeżeli jest to kierunek, który was kręci, to skorzystajcie z przygotowanej przeze mnie oferty i wybierzcie się do USA.

Podróż rozpoczniecie 26 kwietnia przelotem z portu lotniczego Berlin Brandenburg do San Francisco. W mieście słynącym z tramwajów linowych spędzicie 5 nocy, a następnie przeniesiecie się do światowej stolicy hazardu, czyli Las Vegas. W stanie Nevada przebywać będziecie przez kolejnych 9 dni, by następnie wybrać się do Los Angeles. W drogę powrotną ze słynnego Hollywood do Europy wyruszycie 14 maja, a miejscem docelowym będzie stolicy Niemiec.

Loty międzykontynentalne odbędziecie na pokładach samolotów linii American Airlines, British Airways oraz Finnair, a po USA latać będziecie liniami Frontier Airlines oraz Spirit Airlines. Na wycieczkę polecicie tylko z małym bagażem podręcznym. Za możliwość zabrania ze sobą dwóch bagaży podręcznych, będziecie musieli zapłacić ok. 25 USD za lot krajowy w USA.

Termin podróży: 26 kwietnia – 14 (15) maja
Linie lotnicze: American Airlines, British Airways, Finnair, Frontier Airlines oraz Spirit Airlines
Bagaż: podręczny

Przykładowy plan podróży po USA za 1716 PLN:
Berlin – San Francisco 26.04
San Francisco – Las Vegas 01.05
Las Vegas – Los Angeles 10.05
Los Angeles – Berlin 14 (15).05

Hotel od 365 PLN/2 osoby/noc

W Las Vegas wybrałem dla was ofertę pobytu 4* hotelu The LINQ & Casino, który znajduje się naprzeciwko słynnego Caesars Palace. Na terenie obiektu mieści się odkryty basen, centrum fitness oraz taras z leżakami.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast w Los Angeles proponuję wam noclegi z codziennymi śniadaniami w 3* hotelu La Quinta Inn & Suites LAX – będzie to dobra baza wypadowa do eksploracji Miasta Aniołów. W cenie zakwaterowania zapewnione będziecie mieli codzienne śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 2197 PLN/9 dni

Dolina Śmierci, niesamowity Wielki Kanion, przepiękny park narodowy Zion czy słynne zakole rzeki Kolorado (Horseshoe Bend). Do każdego z tych miejsc wygodnie dojedziecie samochodem. Dlatego zachęcam was do wypożyczenia auta zaraz po przylocie do Las Vegas.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »