Fly4free.pl

Majówka w górach: zestawienie noclegów na południu Polski od 593 PLN/3 noce

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Boris Stroujko / Shutterstock
od
593 PLN/3 noce
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
30.04.2022 - 03.05.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Tegoroczny długi weekend majowy spędźcie aktywnie. Zachęcam was do pieszych wędrówek po górskich szlakach, zróżnicowanych trasach trekkingowych oraz zdobywania szczytów. Preferujecie spokojniejszy formę odpoczynku? W takim razie oddajcie się relaksowi na łonie natury.

W Beskid Śląski, Beskid Sądecki, na Podhale oraz w okolice Karkonoskiego Parku Narodowego rekomenduję wam podróż w okresie trwania długiego weekendu majowego (30.04-3.05), czyli popularnej majówki. Ceny noclegów dla dwóch osób w tym „gorącym okresie” zaczynają się od 593 PLN/3 noce.

Hotel od 593 PLN/2 osoby/3 noce

Na początek Podhale, gdzie proponuję wam zakwaterowanie w ośrodku wypoczynkowym Molanda, który mieści się w Białym Dunajcu. W cenę noclegów wliczone są codzienne śniadania, a na miejscu będziecie mogli korzystać z bezpłatnego miejsca parkingowego.

Dowiedzcie się więcej o tym obiekcie

Nieopodal Karkonoskiego Parku Narodowego wybrałem dla was ofertę pobytu w obiekcie – Zajazd Pod Skarpą. We wszystkich pokojach jest łazienka z prysznicem. W jego okolicy znajduje się wiele miejsc wartych zobaczenia (Dom Rybaka, Pałac i Park, Góra Krzyżowa czy Pałac hr. von Reden).

Dowiedzcie się więcej o tym obiekcie

Przenosimy się w Beskid Śląski, a dokładniej do Brennej, gdzie rekomenduję wam noclegi z codziennymi śniadaniami w obiekcie Skalny Dworek. Ponadto w cenie zapewniony będziecie mieć dostęp do sieci WiFi oraz miejsca parkingowego.

Dowiedzcie się więcej o tym obiekcie

Ponownie zaglądamy na Podhale, ale tym razem rekomenduję wam noclegi w Willi Doris, która od słynnych Krupówek oddalona jest o nieco ponad 2 km. We wszystkich pokojach znajduje się miejsce do relaksu i spania oraz łazienka z prysznicem.

Dowiedzcie się więcej o tym obiekcie

Hotel Victoria Cechini znajduje się w Krynicy-Zdroju, który od głównej pijalni wód mineralnych oddalony jest o 900 metrów. Wszystkie pokoje składają się z miejsca do relaksu, spania oraz łazienki z prysznicem. Na terenie całego obiektu będziecie mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym obiekcie

Hotel Karolina znajduje się w Karpaczu, nieopodal skoczni narciarskiej Orlinek. W cenę zakwaterowani wliczone są codzienne śniadania, dostęp do sieci WiFi oraz bezpłatny parking.

Dowiedzcie się więcej o tym obiekcie

Tylko 10 PLN więcej kosztować was będzie pobyt w 3* hotelu Jaworzyna Krynicka, który znajduje się w Krynicy-Zdroju. Wszystkie pokoje wyposażone są w telewizor, lodówkę oraz czajnik elektryczny. W każdym mieści się łazienka z prysznicem i suszarką do włosów. 

Dowiedzcie się więcej o tym obiekcie

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »