Fly4free.pl

Dominikana na majówkę za 1764 PLN! Loty z Berlina + 3* hotel ze śniadaniami na tydzień

1785 PLN
Foto: Fotystory / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Marzy wam się beztroski urlop w egzotycznej scenerii? Zatem nie zastanawiajcie się dwa razy i ruszajcie na tegoroczną majówkę do Dominikany, gdzie czekają piękne plaże, dużo słońca oraz wspaniałe widoki.

Wycieczka na Karaiby zaplanowana została w gorącym terminie przypadającym na tegoroczną majówkę: 27 kwietnia – 4 maja. Do Dominikany polecicie z lotniska w Berlinie, korzystając z połączenia realizowanego na pokładzie samolotów linii lotniczej TAP Air Portugal. Po drodze zaplanowano bezpieczne, gwarantowane przesiadki w Lizbonie.

Na miejsci będziecie zakwaterowani w 3* hotelu Marimba Punta Cana. Będzie to świetna baza wypadowa do odkrywania okolicy oraz dobre miejsce na wypoczynek – na przykład przy odkrytym basenie.

Termin podróży: majówka
Linia lotnicza: TAP Air Portugal
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel ze śniadaniami

Za dwutygodniowe wczasy w Dominikanie zapłacicie tylko 1764 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju. Nie przegapcie takiej okazji!

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach

Podróż 2833 PLN/2 osoby

Berlin – Punta Cana – Berlin >>

Hotel 695 PLN/2 osoby/pobyt

W 3* hotelu Marimba Punta Cana do waszej dyspozycji będzie odkryty basen, klimatyzowane pokoje z prywatną łazienką oraz dostęp do bezpłatnego WiFi. W cenę zakwaterowania wliczono śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co warto zobaczyć w czasie wycieczki?

Dominikana nie bez powodu jest jednym z najpopularniejszych kierunków podróży na Karaibach. Piękne plaże z delikatnym, białym piaskiem, wspaniałe warunki do wypoczynku nad wodą oraz dziewicza przyroda oznaczają, że znajdą tam coś dla siebie zarówno podróżni szukający błogiego lenistwa, jak i ci wybierający aktywny wypoczynek.

W pobliżu Punta Cana znajdziecie najsłynniejszą plażę w okolicy, czyli Bavaro. Dokąd jeszcze warto się wybrać? Rekomenduję wam rejs na wyspy Isla Catalina oraz Isla Saona.

Jeżeli nie interesuje was samo leżenie na plaży, zaplanujcie trekking w okolice majestatycznego wodospadu El Limon, a także odwiedźcie park narodowy Los Tres Ojos, gdzie wewnątrz wapiennej jaskini znajdziecie imponujących rozmiarów jezioro.

Foto: Valentin Valkov / Shutterstock
Foto: ESB Professional / Shutterstock
dominikana wybrzezzew
Foto: Valentin-Valkov / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Na moment pisania artykułu, Dominikana pozostawiła otwarte swoje granice lotnicze, a kwarantanna i testy są nieobowiązkowe.
  • Natomiast klikając tutaj, zapoznacie się z aktualnymi wytycznymi dotyczące podróżowania do Dominikany w czasie COVID-19.
  • Od 15 grudnia wszyscy podróżni wracający do Polski z krajów spoza UE, strefy Schengen oraz jeszcze kilku innych państw muszą przedstawić negatywny wynik testu na koronawirusa. Sprawdźcie szczegóły tutaj >>
  • Dowiedzcie się, jak łatwo i tanio dojechać do stolicy Niemiec.
  • Wszyscy turyści przybywający do Dominikany, muszą mieć paszport ważny co najmniej 6 miesięcy.
  • Przed wyjazdem zajrzyjcie na nasze forum, gdzie znajdziecie garść praktycznych porad dotyczących Dominikany.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »