Fly4free.pl

Majówka w USA: loty do Chicago od 1207 PLN. Wylot z Gdańska, Krakowa, Warszawy lub Wrocławia

1207 PLN
Foto: Sawyer Bengtson / Unsplash
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Wybierzcie się na długi weekend majowy do Stanów Zjednoczonych! Oddajcie się miejskiej eksploracji Wietrznego Miasta, jak i sąsiedniego Milwaukee, zrelaksujcie się nad brzegiem jeziora Michigan, skosztuje pizzy w stylu chicagowskim oraz zróbcie zakupy w outlecie. Zapowiada się wyjazd pełen wrażeń.

Do Chicago polecicie na przełomie kwietnia i maja z Gdańska, Krakowa, Warszawy oraz Wrocławia. Dostępnych jest wiele terminów obejmujących długi weekend majowy (popularną majówkę), które znajdziecie wypisane poniżej.

W obie strony podróżować będziecie na pokładach samolotów linii Scandinavian Airlines System z przesiadkami w Kopenhadze lub Sztokholmie. W razie jakichkolwiek opóźnień otrzymacie nowy bilet na dalszą podróż. Bez dodatkowych kosztów zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

Termin podróży: kwiecień – maj 2022 r.
Linia lotnicza: Scandinavian Airlines System
Bagaż: podręczny i przedmiot osobisty

Hotel 338 PLN/2 osoby/noc

W Chicago proponuję wam noclegi w hotelu West Loop, który znajduje się w sąsiedztwie hali sportowej United Center. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i wyposażone w telewizor LCD. W każdym jest także łazienka z wanną i prysznicem.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Podróż do USA

Co warto zobaczyć w Chicago? Zacznijcie od wizyty pod miejskim symbolem, czyli Cloud Gate, przespacerujcie się wzdłuż rzeki Chicago oraz udajcie się na taras widokowy w Willis Tower, gdzie ze 103. piętra będziecie mogli podziwiać zapierającą dech w piersiach panoramę miasta. Czy to wszystko? Oczywiście, że nie – jeżeli w dalszym ciągu wam mało, to ruszcie szlakiem chicagowskiej listy „must see”.

Rekomenduję wam także wycieczkę do sąsiedniego stanu – Wisconsin. Pomiędzy Chicago a Milwaukee kursują pociągi linii Hiawatha Service, a podróż trwa nieco ponad 1 godzinę. Za bilet w jedną stronę zapłacicie 25 USD (ok. 102 PLN). Rezerwacji biletów dokonać możecie za pośrednictwem strony internetowej amtrak.com. W Milwaukee wybierzcie się do muzeum Harleya-Davidsona, bazyliki św. Jozafata, na miejskie targowisko, pospacerujcie po parku Lakeshore oraz spróbujcie szczęścia w kasynie Potawatomi.

Foto: Benjamin Rascoe / Unsplash.com
Foto: Austin Wehrwein / Unsplash.com
Foto: Ramapasha Laksono / Unsplash.com
Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »