Fly4free.pl

Na bogato! Majówka na wyspie Phuket za 4760 PLN. Loty Qatar Airways z Warszawy i 10 nocy w 5* hotelu

4760 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Aykut.Ekinci / Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Skorzystaj z ekskluzywnej okazji i wybierz się na przyszłoroczny długi weekend majowy do Azji Południowo-Wschodniej. Dostaniesz się tam 5* linią lotniczą, a na miejscu zatrzymasz się w 5* hotelu. Po szczegóły zapraszam do dalszej części tekstu.

Na wyspę Phuket udasz się na przełomie kwietnia i maja, w terminie obejmującym długi weekend majowy (popularną majówkę). Podróż rozpoczniesz i zakończysz na warszawskim lotnisku im. Chopina. W obie strony polecisz na pokładach samolotów znakomitej 5* linii lotniczej Qatar Airways z wygodnymi przesiadkami na lotnisku Dosze. W cenie biletu zabrać ze sobą możesz bagaż rejestrowany (nadawany do luku) oraz podręczny.

W Tajlandii zatrzymasz się w znakomitym 5* hotelu Splash Beach Resort, który usytuowany jest przy plaży Mai Khao. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego dojedziesz autobusem lub taksówką.

Termin podróży: 25 (26) kwietnia – 6 (7) maja 2023 roku
Linia lotnicza:  Qatar Airways
Bagaż: rejestrowany i podręczny
Zakwaterowanie: 5* hotel ze śniadaniami

Za loty oraz zakwaterowanie w hotelu zapłacisz 4760 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Podróż 6978 PLN/2 osoby

Warszawa – Phuket – Warszawa »

Hotel 2541 PLN/2 osoby/12 nocy

Na wyspie rekomenduję ci noclegi z codziennymi śniadaniami w 5* hotelu Splash Beach Resort z dwoma basenami oraz licznymi tarasami z leżakami. Każdy pokój wyposażony został w klimatyzację, lodówkę, czajnik elektryczny oraz telewizor LCD. W łazience jest prysznic, suszarka do włosów oraz podstawowe przybory toaletowe. Na terenie całego obiektu będziecie mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Atrakcje 409 PLN/osoba

Z Phuket warto wybrać się na eksplorację pobliskich wysp, a jedną z najpopularniejszych jest Phi Phi. Chcesz tam „zajrzeć”? W takim razie zadbaj o całodzienną wycieczkę z przewodnikiem.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »