Fly4free.pl

Loty do Macedonii Północnej z Berlina za 118 PLN (186 PLN bez WDC)

118 PLN
Oferta wyprzedana
mury obronne
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Robert Zahariev / Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

(Aktualizacja) Dobre ceny do Skopje ponownie dostępne. Wybierzcie się na Bałkany, do Macedonii i przekonajcie się, ile ten kraj ma do zaoferowania!

Do Macedonii nie dolecicie bezpośrednio z Polski, korzystając z tanich linii lotniczych. Dlatego oferta z wylotem zza naszej zachodniej granicy powinna was zainteresować. Jeśli odstrasza was wylot z Berlina, to koniecznie sprawdźcie nasze wskazówki jak tanio się tam dostać » Na pokład samolotów linii Wizz Air, bez dodatkowych opłat zabierzecie ze sobą bagaż podręczny.

Terminów dostępnych jest naprawdę sporo, oto kilka z nich: 9-12 listopada, 16-19 listopada, 23-26 listopada.

Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Wszyscy pasażerowie mogą zabrać ze sobą na pokład jedną bezpłatną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 40 x 30 x 20 cm i wadze do 10 kg, którą należy umieścić pod fotelem przed sobą.

Motel Atika znajduje się w okolicy Starego Bazaru w Skopje, 800 metrów od Kamiennego Mostu. Oferuje klimatyzowane pokoje z bezpłatnym WiFi. Wszystkie wyposażone są w telewizor LCD i obejmują łazienkę z prysznicem.

Aby zobaczyć największe atrakcje kraju warto wypożyczyć samochód już teraz i odebrać je tuż po przylocie do Skopje.

Kalendarz najtańszych lotów

Nie macie wystarczającej kwoty na zakup biletów? Nie martwcie się, jeśli skorzystacie z powyższego kalendarza eSky będziecie mogli kupić bilety na raty! I to 0 proc., co oznacza, że oddacie dokładnie tyle pieniędzy, ile pożyczycie. Aby kupić bilety na raty, musicie wybrać tę opcję w płatnościach PayU.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »