Fly4free.pl

Luksusowe all inclusive w Turcji: tydzień w 5* hotelu od 2580 PLN (wyloty z 2 miast)

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: proslgn / Shutterstock
od
2580 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
12.11.2022 - 19.11.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
To będzie przyjemny wypoczynek! Skorzystajcie z nadarzającej się okazji i zarezerwujcie wczasy z biurem podróży w świetnym 5* hotelu na Riwierze Tureckiej. Pobyt nad morzem pozwoli ponownie naładować akumulatory, odetchnąć świeżym powietrzem oraz zrelaksować się w beztroskiej atmosferze.

Wczasy w Turcji zaplanowano w terminie 12 – 19 listopada. Czeka was bezpośredni lot z Katowic lub Warszawy do Antalyi z wliczonym bagażem rejestrowanym (nadawanym do luku).

Urlop spędzicie w bardzo dobrze ocenianym 5* hotelu Asia Beach Resort. To luksusowy obiekt wypoczynkowy, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających podróżnych. Nowoczesne, elegancko urządzone pokoje, lokalizacja tuż przy plaży, imponujący kompleks basenów oraz zróżnicowana oferta wyżywienia w formule all inclusive to tylko zapowiedź atrakcji czekających na gości.

Termin podróży: listopad
Wylot z: Katowic i Warszawy
Biuro podróży: Rainbow
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 5* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: r.pl

Atrakcje 263 PLN/osoba

Chcecie również nieco pozwiedzać? Zarezerwujcie wycieczkę do do Phaselis i na górę Tahtalı Dağı, w czasie której będziecie mieli szansę zobaczyć relikty antycznego świata.

Zarezerwujcie atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »