Fly4free.pl

Luksus na wyspie Phuket za 3638 PLN. Loty z Warszawy + 5* hotel ze śniadaniami

3638 PLN
Foto: John_Walker / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Tęskniliście za Tajlandią? Wreszcie, po długich miesiącach zamknięcia na ruch turystyczny wygląda na to, że możecie wybrać się tam korzystając z miejscowych atrakcji "jak za dawnych lat". Skorzystajcie z przygotowanej przeze mnie propozycji i wypocznijcie na rajskich plażach Phuket!

W podróż do Azji udacie się w terminie 23 (24) stycznia – 2(3) lutego. Czekają was loty z warszawskiego lotniska im. Fryderyka Chopina, realizowane na pokładzie samolotów linii lotniczych KLM, Air France oraz Bangkok Airways. Po drodze zaplanowano krótkie, gwarantowane przez przewoźników przesiadki w Paryżu, Bangkoku oraz Amsterdamie.

Wybrałem dla was zakwaterowanie w bardzo dobrze ocenianym 5* hotelu The Nature Phuket. Znajduje się on niedaleko plaży w znanym turystycznym kurorcie, a na miejscu czeka na was imponujący kompleks basenów. Na dobry początek dnia otrzymacie tam także pyszne śniadanie wliczone w cenę noclegów.

Termin podróży: styczeń/luty
Linia lotnicza: KLM/Air France/Bangkok Airways
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 5* hotel ze śniadaniami

Wycieczka do Tajlandii (loty + zakwaterowanie) to koszt 3638 PLN/osoba, przy dwojgu podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach

Podróż 5659 PLN/2 osoby

Warszawa – Phuket – Warszawa >>

Hotel 1615 PLN/2 osoby/pobyt

Na wyspie Phuket wybrałem dla was zakwaterowanie w 5* hotelu The Nature. Każdy pokój wyposażono w klimatyzację, telewizor LCD, dostęp do bezpłatnego WiFi oraz prywatną łazienkę. W cenę zakwaterowania wliczono codzienne śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »