Fly4free.pl

Loty na jarmarki bożonarodzeniowe od 36 PLN! Austria, Anglia, Niemcy, Dania, Ukraina, Węgry, Finlandia, Belgia i Czechy z 6 polskich miast

36 PLN
jarmark
Foto: Roman Samborskyi / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Chcecie poczuć prawdziwą magię nadchodzących Świąt? Skorzystajcie z bardzo atrakcyjnych cen biletów lotniczych i zaplanujcie niezapomnianą wycieczkę na jeden z europejskich jarmarków bożonarodzeniowych.

W podróż wybierzecie się na pokładzie samolotów linii lotniczej Ryanair z Gdańska, Katowic, Krakowa, Wrocławia, Poznania i Warszawy (Modlin). Pamiętajcie, że w cenę wliczony jest wyłącznie mały bagaż podręczny. Przeczytajcie nasze wskazówki, jak się spakować, a nie powinno to stanowić problemu.

Termin podróży: listopad – grudzień
Linie lotnicze: Ryanair
Bagaż: podręczny

Hotel

W Budapeszcie polecam zatrzymać się w 4* hotelu Bristol, który znajduje się w centrum węgierskiej stolicy.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Foto: Eastern.Light.Photography / Shutterstock
Foto: Jack Frog / Shutterstock
Foto: S.Borisov / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Jarmarki bożonarodzeniowe — jakie będą obostrzenia? Sprawdźcie tutaj >>
  • Aktualnie zaszczepieni mogą podróżować w większości kierunków w UE bez dodatkowych ograniczeń, pozostałe osoby mogą być zobowiązane wykonać test. Szczegóły możecie sprawdzić w naszej wyszukiwarce obostrzeń.
  • Na powracających do kraju czeka przymusowa kwarantanna. Jeżeli nie uśmiecha się wam siedzieć w domu, będziecie musieli wykonać test i przedstawić negatywny wynik na obecność SARS-CoV-2. Kwarantanna nie dotyczy osób, które zostały w pełni zaszczepione.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »