Fly4free.pl

Ostatni dzień promocji Ryanair: loty na city breaki od 78 PLN. Wielka Brytania, Węgry, Włochy, Grecja, Maroko i Hiszpania z Polski

od 78 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Veerle Contant / Unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Lubicie wycieczki, w trakcie których zwiedzacie ciekawe miasta? W takim razie skorzystajcie z przygotowanego przeze mnie zestawienia lotów do interesujących miejsc już od 78 PLN.

Wszystkie poniższe loty to bezpośrednie podróże na pokładzie samolotów linii lotniczej Ryanair. Możecie polecieć do Wielkiej Brytanii, Włoch, Grecji, Maroka i Hiszpanii oraz na Węgry. Najtańsze bilety kupicie już za 78 PLN. W cenę wliczony jest wyłącznie mały bagaż podręczny. Przeczytajcie nasze wskazówki, jak się spakować, a nie powinno to stanowić problemu.

Termin podróży: maj–czerwiec
Wyloty z: Krakowa, Poznania, Lublina, Gdańska i Warszawy (Modlin)
Linie lotnicze: Ryanair
Bagaż: podręczny

Hotel od 400 PLN/noc/2 osoby

W Pizie rekomenduję wam zakwaterowanie w 4* hotelu Repubblica Marinara. Obiekt usytuowany jest w pobliżu najważniejszych atrakcji miasta. Do waszej dyspozycji zostanie oddany pokój z prywatną łazienką i dostępem do Wi-FI.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Londynie zatrzymajcie się w 4* hotelu Buckle Street Studios By Locke. To świetnie oceniany obiekt zlokalizowany w centrum miasta. W obiekcie znajdziecie darmowe Wi-Fi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »