Fly4free.pl

Majówka w USA: Chicago, Nowy Jork, Miami, Los Angeles, Boston i Waszyngton z Polski od 1471 PLN

od 1471 PLN
kobieta w Holywood
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Logra / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Nie macie planów na długi weekend majowy? W takim razie skorzystajcie z przygotowanego przeze mnie zestawienia biletów do Stanów Zjednoczonych i wybierzcie się na wspaniałą wycieczkę!

Wszystkie loty obejmują swoim terminem długi weekend majowy. Możecie polecieć do Los Angeles, Chicago, Nowego Jorku, Miami, Bostonu oraz Waszyngtonu. W zależności od przewoźnika możecie zabrać ze sobą jedynie mały bagaż podręczny lub dodatkowo przedmiot osobisty. Przeczytajcie nasze wskazówki, jak się spakować, a nie powinno to stanowić problemu.

Termin podróży: majówka
Wyloty z: Krakowa, Gdańska i Warszawy
Linie lotnicze: Ryanair, SAS, British Airways, PLL LOT, Finnair, Lufthansa i Air France
Bagaż: podręczny

Hotel od 832 PLN/noc/2 osoby

W Los Angeles rekomenduję wam zakwaterowanie w 4* hotelu Millennium Biltmore. To bardzo dobrze oceniany obiekt, który mieści się w centrum miasta. Na miejscu znajdziecie basen oraz siłownię.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast w Nowym Jorku polecam wam noclegi w 4* hotelu The Belvedere. To bardzo dobrze oceniany obiekt, który znajduje się na Manhattanie. Do waszej dyspozycji zostanie oddany pokój z prywatną łazienką i dostępem do Wi-Fi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »