Fly4free.pl

Loty do Toronto z Berlina za 1591 PLN. Podróże na Wielkanoc, majówkę, Boże Ciało i wakacje!

1591 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Maarten van den Heuvel / unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Powiedzcie tak i w przyszłym roku odwiedźcie największej kanadyjskie miasto, w dogodnych terminach obejmujących wiele dni wolnych od pracy i nauki. Wjedźcie na CN Tower, ze szczytu której podziwiać będziecie mogli panoramę miasta, zajrzyjcie na wyspy Toronto oraz wybierzcie się na cały dzień nad słynny wodospad Niagara!

W podróż do największego państwa Ameryki Północnej udać się będziecie mogli w okresie pomiędzy kwietniem a lipcem przyszłego roku. Jak sami widzicie, dostępnych jest wiele terminów, a spora część z nich obejmuje takie uroczystości jak: Święta Wielkanocne, długi weekend majowy (majówka), popularne Boże Ciało czy wakacje.

Do Toronto polecicie tuż zza naszej zachodniej granicy z portu lotniczego Berlin Brandenburg, na którym także wylądujecie po powrocie z Kanady. W obie strony podróżować będziecie na pokładach samolotów linii British Airways z wygodnymi przesiadkami na lotnisku w Londynie. Bez dodatkowych kosztów na wycieczkę zabrać będziecie mogli bagaż podręczny oraz jeden przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

Termin podróży: kwiecień – lipiec 2022
Linia lotnicza: British Airways
Bagaż: podręczny + przedmiot osobisty

Hotel 456 PLN/2 osoby/noc

W Toronto proponuję wam noclegi w motelu Dragon Gate Inn, który od głównych atrakcji miasta oddalony jest o 20 minut spokojnego spaceru. Wszystkie pokoje wyposażone zostały w klimatyzację, telewizor, lodówkę, kuchenkę mikrofalową oraz czajnik elektryczny. W każdym mieści się łazienka z wanną i suszarką do włosów.

Dowiedzcie się więcej o tym noclegu

Samochód 1395 PLN/7 dni

Na wyjeździe lubicie być niezależni? W takim razie rozważcie wypożyczenia samochodu zaraz po przylocie do Kanady. Z własnym pojazdem będziecie mogli wybrać się m.in. na zwiedzanie Montrealu, Quebec City oraz pod wodospad Niagarę.

Wycieczka do Toronto

To kanadyjskie miasto jest świetną bazą wypadową do wizyty pod słynnym wodospadem Niagara. Miejscowości Niagara Falls od centrum Toronto oddalona jest o 128 km. Trasę tę możecie pokonać wynajętym samochodem lub autobusem – do wyboru macie kilka firm, m.in. Megabus oraz Greyhound. Natomiast, jak zaplanować wizytę i pobyt nad wodospadem, tego dowiecie się z tego wątku na forum.

Foto: LinedPhoto / unsplash.com
panorama Toronto
Foto: Imran Ashraf / Shutterstock
Foto: Diego Grandis / Shutterstock
Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »