Fly4free.pl

Loty do Calgary z Berlina za 1879 PLN. Wiele terminów, także na majówkę i Boże Ciało

1879 PLN
Foto: Alayna Tam / unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Nie przegapcie szansy na bilety w atrakcyjnej cenie, do jednego z piękniejszych rejonów Kanady. Calgary to brama do zwiedzania parku narodowego Banff, który słynie ze wspaniałych jezior, których woda mieni się lazurowym kolorem! Nie wierzycie? Przekonajcie się sami, gwarantuję wam, że z wycieczki nie wrócicie zawiedzeni.

Do kanadyjskiej prowincji Alberta wybrać się będziecie mogli w okresie pomiędzy kwietniem a czerwcem przyszłego roku, także w dogodnych terminach obejmujących, m.in.: długi weekend majowy (majówka) oraz popularne Boże Ciało.

Do Calgary polecicie tuż zza naszej zachodniej granicy, z berlińskiego lotniska im. Willy’ego Brandta, na pokładach samolotów linii Air France, KLM oraz Wesjet. Po drodze czekać was będą wygodne przesiadki na terenie EU (Paryż, Amsterdam) oraz terenie Kanady. Bez dodatkowych kosztów do Nowego Jorku zabrać będziecie mogli bagaż podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

Termin podróży: kwiecień – czerwiec 2022
Linia lotnicza: Air France, KLM oraz Wesjet
Bagaż: podręczny + przedmiot osobisty

Hotel od 356 PLN/2 osoby/noc

Tuż przed bramą parku narodowego Banff znajduje się miejscowość Canmore, gdzie ceny zakwaterowania są niższe, niż na ternie parku. Dlatego zachęcam was do pobytu w 3* hotelu Canmore Inn & Suites. Na miejscu zapewniony będziecie mieli bezpłatny parking, dostęp do sieci WiFi, krytego basenu oraz darmowej kawy i herbaty w lobby.

Dowiedzcie się więcej o tym noclegu

Natomiast jeżeli jesteście w stanie wydać nieco więcej na zakwaterowanie, to zdecydujcie się na pobyt w miejskości Banff, w 3* hotelu Banff Inn. Na miejscu czekają na was komfortowo urządzone pokoje wyposażone w klimatyzację, telewizor, ogrzewanie oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty.

Dowiedzcie się więcej o tym noclegu

Samochód 2427 PLN/14 dni

Pragniecie zobaczyć wszystkie ciekawe miejsca w parku narodowym Banff oraz prowincji Alberta? W takim razie zaraz po przylocie do Calgary wypożyczcie samochód. Za wynajem auta z segmentu SUV, na przykład Hyundai Kona lub podobny model zapłacicie od 173 PLN/doba.

Co warto zobaczyć w Albercie?

Oczywiście Park Narodowy Banff, ponieważ jest to główny cel podróży turystów z całego świata. Słynie on z pięknie położonych jezior o lazurowej wodzie – najbardziej rozpoznawalnymi są te wymienione na wstępie: MoraineLouise oraz Peyto.

Na miejscu czekają na was także liczne trasy trekingowe oraz rowerowe – jedna z nich biegnie od miejscowości Canmore do Banff i liczy sobie niecałe 25 km. Niepowtarzalnych doznań dostarczą wam widoki ze szczytów The Beehive i Devils Thumb, które górują nad Lake Louise. Nad Moraine Lake proponuję wam wybrać się Tower of Babel, skąd będziecie mieli idealną panoramę na jezioro i góry.

Natomiast jeżeli chcielibyście zobaczyć jednego z wielu mieszkańców tutejszych lasów, obierzcie kierunek na Bow Valley Pkwy – gdzie ruch jest znikomy, a szanse spotkania misia przy trasie czy łosia są większe! Gdy już się „znudzicie” parkiem Banff, ruszcie na północ, jedną z najpiękniejszych dróg świata, czyli Icefields Parkway. Po drodze mijać będziecie wysokie szczyty okolicznych gór, jezioro Peyto, wiele punktów widokowych oraz lodowce!

Foto: Jonathan Oliveira / unsplash.com
Foto: Matthew Fournier / unsplash.com
Foto: Pascal Bernardon / unsplash.com
Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Eeee tylko dla Szczepanów wyszczepów...
Czeburaszka, 15 listopada 2021, 8:06 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »