Fly4free.pl

Tanie loty do Tel Awiwu z Warszawy, Krakowa i Katowic od 102 PLN. Także na weekend i wakacje!

102 PLN
tel awiw nocą
Foto: SJ Travel Photo and Video / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Skorzystajcie z przygotowanego przeze mnie zbioru lotów w najniższych cenach do Tel Awiwu i zaplanujcie swoją wizytę w Izraelu. Krótki city break? Wypoczynek na plaży? A może wycieczka do Jerozolimy lub nad Morze Martwe? Możliwości jest mnóstwo!

Do Izraela polecicie linią lotniczą Wizz Air. W podróż możecie wybrać się z Warszawy, Krakowa i Katowic. Dostępnych jest sporo terminów od kwietnia do lipca – również na weekend i wakacje!

Pamiętajcie, że najtaniej bilety kupią posiadacze WDC, a w cenę wliczony jest wyłącznie mały bagaż podręczny. Przeczytajcie nasze wskazówki, jak się spakować.

Termin podróży: kwiecień – lipiec
Linia lotnicza: Wizz Air, cena dla posiadaczy WDC
Bagaż: podręczny

Hotel328 PLN/noc

W Tel Awiwie polecam noclegi w Eclectic ApartHotel, który położony jest niedaleko centrum miasta.

zarezerwuj hotel w tel awiwie

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co zobaczyć w Izraelu?

W Tel Awiwie musicie zobaczyć Jaffę, czyli stare miasto. To jedno z najpiękniejszych miejsc w metropolii. Znajduje się tam wiele zabytków – odwiedźcie plac Kedumim, wieżę zegarową z XVII wieku, meczet Mahmudiego i synagogę Beit Zunana oraz Muzeum Starożytności. Szukacie miejsca na urlop? Nie przegapcie pięknych plaż – Jerusalem Beach, Banana Beach, Bograshov Beach.

A może macie ochotę zobaczyć coś więcej? Polecam wybrać się w dalszą podróż po Izraelu, szczególnie warto odwiedzić Jerozolimę i wybrać się nad Morze Martwe. Po kraju najlepiej przemieszczać się autobusami Egged. Przejazd na trasie Tel Awiw – Jerozolima kosztuje 16 ILS (ok. 17 PLN), a Jerozolima – Ein Gedi (Morze Martwe) 34 ILS (ok. 36 PLN). Cena jest stała, autobusy jeżdżą parę razy dziennie, więc podróż możecie modyfikować według własnych potrzeb.

Chcecie dowiedzieć się więcej o Izraelu? Przeczytajcie nasz artykuł: Próbujemy tanio zwiedzić jeden z droższych krajów świata »

tel awiw stare miasto
Foto: Boris Stroujko / Shutterstock
tel awiw plaza
Foto: The World in HDR / Shutterstock
jerozolima sciana placzu
Foto: Sean Pavone's / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Z lotniska do centrum miasta dojedziecie pociągiem lub autobusem, a ceny biletów zaczynają się od 6 PLN.

  • Aby wjechać do Izraela musicie posiadać paszport, którego data ważności wynosi minimum 6 miesięcy od dnia przekroczenia granicy.

  • Członkostwo w WIZZ Discount Club (WDC) umożliwia korzystanie z atrakcyjnych zniżek na loty Wizz Air i inne usług. Koszt WDC? Od 39,99 EUR (ok. 170 PLN).

  • Przed wyjazdem koniecznie przeczytajcie relację z podróż do Izraela.

  • Zapakujcie do plecaka kartę Revolut! Płacąc w Izraelu wielowalutową kartą nie stracicie na przewalutowaniach.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
KRK-TLV 85 zl RT 1/3/5 - 26 kwietnia
szfarcjeger, 5 marca 2020, 20:44 | odpowiedz
KRK-TLV oraz TLV-KTW wylot rano, powrót późnym wieczorem tego samego dnia 1 kwietnia :) booked
RSSpeedy, 5 marca 2020, 22:33 | odpowiedz
taa....9 dni temu wróciliśmy z Izreala i to był ostatni w miarę spokojny moment na zwiedzanie. Tknięty intuicją NIE pojechałem do Betlejem.No i proszę:.-> Izrael zamyka wszystkie hotele w Autonomii Palestyńskiej, zamykając Betlejem dla ruchu turystycznego. W dniach 19-27 w Hotelu który brałem pod uwage w Betlejem przebywała grupa turystów, z których 4 osoby sa zakażone koronawirusem.-> Bazylika Grobu Pańskiego zamknięta dla turystów (wreszcie!, poza kolejkami i tłokiem, całowanie świętych kamieni przez setki ludzi z całego świata to słaby pomysł w czasie epidemii).-> najpierw wszyscy turyści przylatujący z Niemiec, Francji, Hiszpanii, Włoch i wybranych krajów Azji - mieli obowiązkową 14 dniową kwarantannę.-> ale w środę: Izrael zakazał wstępu prawie wszystkim nierezydentom państwa żydowskiego przybywającym z Francji, Niemiec, Hiszpanii, Austrii i Szwajcarii. Lufthansa i spółki zależne Swiss, Austrian Airlines zawieszają trasy Tel Awiwu do 28 marca po tym, jak Izrael zakazuje wjazdu nierezydentom z pięciu krajów europejskich..Władze Izraela forsują decyzję o ograniczeniu ruchu na Wzgórzu Świątynnym, jednak muzułmanie sprawujący kontrolę nad tym miejscem na razie się nie zgadają..Pierwszy zdiagnozowany przypadek koronawirusa - 27.02Stan na wczoraj, tj po tygodniu - 17 przypadków.
okiemserca, 6 marca 2020, 8:27 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »