Fly4free.pl

Przygoda! Wakacyjne loty do Szwajcarii z Warszawy za 98 PLN

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
98 PLN
Oferta nieaktualna
szwajcaria
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: emperorcosar / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

A może propozycja małej odmiany po tych wszystkich greckich, włoskich i hiszpańskich kurortach – wszak wakacje to nie tylko plażowanie, nieprawdaż? Bazylea znajduje się na styku trzech państw (Niemiec, Francji i Szwajcarii), co sprawia, że jest miastem nie tylko różnorodnym, ale i wyjątkowym. To również idealna baza wypadowa do odkrywania innych uroków tego kraju, szczególnie warto wybrać się w Alpy.

Na wakacje do Szwajcarii polecicie ze stołecznego lotniska w Warszawie. Dostępnych jest kilka terminów w sierpniu, np. 19-26 sierpnia. Pamiętajcie, że najtaniej bilety kupią członkowie Wizz Discount Club. Bez dodatkowych kosztów na urlop udacie się wyłącznie z bagażem podręcznym. Przed podróżą warto przeczytać nasz poradnik, jak się spakować.

Termin podróży: wakacje
Linie lotnicze: Wizz Air, cena dla posiadaczy WDC
Bagaż: podręczny

Hotel243 PLN/pokój

W Bazylei polecam zatrzymać się w Ibis Budget Basel City. Aby uzyskać najniższą cenę, wybierzcie pośrednika Agoda.com.

zarezerwuj hotel

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód162 PLN/doba

Wypożyczcie samochód już na lotnisku i zobaczcie wszystkie atrakcje w Szwajcarii.

zarezerwuj auto w rijece

Co zobaczyć w Szwajcarii?

Bazylea to niezwykłe miasto, które może pochwalić się przede wszystkim jednym z najlepiej zachowanych średniowiecznych zabytkowych zespołów miejskich. To także raj dla wielbicieli kultury – na terenie miasta działa aż 40 muzeów!

Polecam podejść do zwiedzania w nieco innym stylu i zobaczyć m.in. Muzeum Papiernictwa i Drukarstwa z młynem wodnym oraz Hoosesagg Museum – czyli muzeum rzeczy mieszczących się w kieszeni 🙂

Dla tych, którzy są głodni alpejskich widoków, polecam wypożyczyć samochód i ruszyć w głąb kraju. Rekomenduję odwiedziny w dolinie wodospadów – Lauterbrunnen, podziwianie ikonicznego szczytu Matterhorn, wyruszenie na zjawiskowe trasy trekkingowe, w tym słynny Hardergrat Trail oraz relaks w znanych na całym świecie kurortach (Davos, Zermatt czy Saas Fee).

ulica w Szwajcarii
Foto: Gaspar Janos / Shutterstock
szwajcaria alpy
Foto: Eva Bocek / Shutterstock
bazylea panorama miasta
Foto: Mber / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Podróżujący do Szwajcarii musicie wypełnić formularz online oraz okazać negatywny wynik testu PCR lub antygenowego. Z tych obowiązków zwolnione są osoby zaszczepione oraz ozdrowieńcy.

  • Testy na COVID taniej o 10%. Należy wpisać kod „FLY4FREE” na stronie diag.pl

  • Więcej na temat aktualnych obostrzeń w Szwajcarii przeczytacie tutaj.

  • Pamiętajcie, że Szwajcaria nie należy do najtańszych krajów. Przed podróżą przeczytajcie wskazówki na naszym forum.

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.

  • Wynajmijcie XOXO WiFi aby cieszyć się tanim i bezpiecznym Internetem w czasie podróży. Bez roamingu, zawsze z najlepszym zasięgiem!

  • 0 PLN za ubezpieczenie Rezygnacja z Podróży i inne sprytne rozwiązania dla kochających podróże? Zobaczcie kartę Otwartą na Świat.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »