Fly4free.pl

Okazja! Loty do Rzymu (piątek-niedziela) za 92 PLN. Podróże z Krakowa

92 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: Seifeddine Dridi / Unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Wiemy, jak bardzo lubicie loty obejmujące dni wolne od pracy, dlatego z miłą chęcią przedstawiam wam zbiór tanich biletów do stolicy Włoch. Koloseum, Fontanna di Trevi, Panteon, Bazylika Świętego Piotra, Schody Hiszpańskie, Piazza Navona – to tylko część z atrakcji Rzymu.

W podróż do Wiecznego Miasta wybrać się będziecie mogli w styczniu i lutym. Dostępnych jest sporo terminów z lotami obejmującym weekend (piątek-niedziela) – wszystkie znajdziecie wypisanej poniżej.

Do Rzymu polecicie z krakowskiego lotniska w Balicach na pokładach samolotów linii Wizz Air z wliczonym bagażem podręcznym. Bilety w cenie 92 PLN dostępne są dla wszystkich, do ich zakupu nie potrzebujecie żadnych klubów zniżkowych.

Termin podróży: styczeń – luty 2022 r.
Linia lotnicza: Wizz Air
Bagaż: podręczny

Hotel 230 PLN/2 osoby/noc

W Rzymie proponuję wam noclegi w 3* hotelu King, który znajduje się w odległości 600 metrów od Fontanny di Trevi oraz Schodów Hiszpańskich. Na terenie całego obiektu będziecie mieli zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym noclegu

Krótka wycieczka w Rzymie

Dla jednych 2 dni w stolicy Włoch to wystarczająco sporo czasu, ale znajdą się także tacy, którym na zwiedzanie braknie i tygodnia 😉 Natomiast gwarantuję wam, że w terminie (piątek-poniedziałek) uda się wam zobaczyć główne atrakcje Rzymu, jak i te mniej popularne. Nie wierzycie? Sprawdźcie sami! Pod tym linkiem znajdziecie relacje z krótkiej wycieczki do Włoch.

Foto: Christopher Czermak / Unsplash.com
Foto: Christopher Czermak / Unsplash.com
Rzym Piazza Navona
Foto: S.Borisov / Shuttertock
Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »