Fly4free.pl

Bezpośrednie loty do Nowego Jorku od 1425 PLN. Zbiór biletów z Berlina

1425 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Dimitry Anikin / Unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Macie ochotę wybrać się do miasta, które nigdy nie śpi? W takim razie skorzystajcie ze świetnej okazji i zaplanujcie swój wyjazd z wyprzedzeniem! Na wycieczkę do USA możecie się udać bezpośrednim połączeniem. Dodatkowo dostępne są atrakcyjne terminy, na przykład na sylwestra lub ferie.

Do Nowego Jorku polecicie między listopadem a marcem, na przykład w terminie obejmującym sylwestra 29 grudnia – 13 stycznia. Czekają was bezpośrednie loty z międzynarodowego portu lotniczego Berlin-Brandenburg, realizowane na pokładzie samolotów linii lotniczej United.

Powyższa data wam nie odpowiada? Nic straconego! Możecie skorzystać z innych terminów w atrakcyjnych cenach: 11–18 listopada, 17–24 listopada, 2–9 grudnia, 5–12 grudnia, 8–16 grudnia, 17–24 grudnia, 29 grudnia – 13 stycznia, 23–29 stycznia, 3–12 lutego, 6–13 lutego lub 6–12 marca.

Termin podróży: listopad–marzec
Wylot z: Berlina
Linia lotnicza: Lufthansa / United
Bagaż: podręczny

Hotel od 805 PLN/noc/2 osoby

Holiday Inn NYC – Lower East Side to świetnie oceniany hotel, który położony jest na Manhattanie. Na miejscu znajdziecie komfortowe pokoje z prywatnymi łazienkami i dostępem do bezpłatnego Wi-Fi. Będziecie też mogli skorzystać z siłowni i restauracji.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast jeśli chcecie spędzić sylwestra w Nowym Jorku, zatrzymajcie się w 4* hotelu The Frederick. Obiekt zlokalizowany jest na Manhattanie. Do waszej dyspozycji zostanie oddany pokój z wygodnym łóżkiem i prywatną łazienką. W cenę wliczono śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
a skąd taka cena :-) euro po 3,80 ?
olo, 14 kwietnia 2022, 16:15 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »