Fly4free.pl

Loty do Los Angeles i San Francisco z Warszawy od 2089 PLN

od 2089 PLN
Oferta wyprzedana
Los Angeles
Foto: logoboom / Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Zachodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych to marzenie wielu podróżników. Teraz możecie je spełnić! Wybierzcie odpowiadający wam termin i ruszcie na podbój Kalifornii – odwiedzając Los Angeles lub San Francisco. Gotowi na amerykańską przygodę?

Na wycieczkę do Stanów Zjednoczonych udacie się z lotniska im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Przykładowo do San Francisco polecicie w terminie 11–19(20) lutego, a do Los Angeles w dniach 1–9(10) marca. Dostępnych jest wiele terminów zarówno w lutym, jak i w marcu. Wolicie wygodne, bezpośrednie połączenia? W takim razie skorzystajcie z oferty PLL LOT w terminie 5–15 kwietnia.

W zależności od terminu podróżować będziecie na pokładach samolotów linii: Air France, KLM, SAS, PLL LOT, Lufthansa i British Airways.

Termin podróży: luty–marzec
Linia lotnicza: Air France, KLM, SAS, PLL LOT, Lufthansa i British Airways
Bagaż: podręczny
Wylot z: Warszawy

Hotel od 417 PLN/noc/2 osoby

W San Francisco zatrzymajcie się w 3* hotelu The Cartwright. To bardzo dobrze oceniany obiekt, który zlokalizowany jest w pobliżu najważniejszych atrakcji miasta. Na miejscu będziecie mogli skorzystać z bezpłatnego Wi-Fi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast w Los Angeles rekomenduję pobyt w 3* hotelu Trylon, który położony jest w pobliżu słynnego napisu Hollywood. Każdy pokój wyposażono w dostęp do Wi-Fi, wygodne łóżko i prywatną łazienkę.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co zobaczyć na zachodnim wybrzeżu USA?

W San Francisco musicie przejść się zakręconą ulicą Lombard. Polecam wam także wizytę przy The Painted Ladies i Pier 39. Chcecie odpocząć? W takim razie wybierzcie się na plażę Baker. Co jeszcze? Obowiązkowym punktem na mapie miasta jest słynny most Golden Gate z licznymi punktami widokowymi wokół niego.

Natomiast w Los Angeles zobaczcie napis Hollywood i obserwatorium Griffitha. Na uwagę zasługuje również Hollywood Boulevard. Ponadto odpocznijcie na popularnej plaży Venice i przespacerujcie się po molo w Santa Monica.

Kalifornia jest dobrą bazą wypadową do zwiedzania parków narodowych: Sequoia, Zion, Death Valley, Bryce Canyon czy Grand Canyon.

Foto: Cameron Venti / unsplash.com
Engel Ching / Shuttertock
Foto: Engel Ching / Shuttertock
Los Angeles plaża
Foto: Allard One / Shutterstock
Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »