Fly4free.pl

Loty do Kolumbii z Polski od 2213 PLN. Wyloty z Warszawy, Katowic, Krakowa i Gdańska

2213 PLN
plac główny w Bogocie
Foto: Diego Grandi/Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

(Aktualizacja) 5* niemiecki przewoźnik lotniczy Lufthansa oferuje tanie loty do jednego z najciekawszych krajów Ameryki Południowej. Krótkie przesiadki, świetnie oceniana linia, wyloty z 4 polskich miast, oraz podroż w sezonie, to największe atuty tej promocji.

W podróż ze stolicy Polski wybierzecie się w grudniu. To bardzo dobry okres na wizytę w tym kraju. Wylot zaplanowany jest na 3, a powrót na 16 dnia tego miesiąca. Na pokład samolotów linii Lufthansa zabierzecie bagaż podręczny oraz rejestrowany. Po drodze czeka was przesiadka we Frankfurcie. Sprawdźcie relacje z wycieczki naszej czytelniczki. Po jej lekturze wasz apetyt na podróż z pewnością wzrośnie!

Dostępne terminy: 3-10, 3-16, 5-15, 6-16 czy 6-23 grudnia.

Bagaż
2 sztuki bagażu w cenie
Na pokład możesz zabrać bagaż podręczny - 55 x 40 x 23 cm (max. 8 kg). Bagaż rejestrowany - suma wymiarów 158 cm (dł. + szer. + gł.) oraz waga do 23 kg.

Pierwsze dni po przylocie proponuję spędzić w stolicy kraju. Boutique City Center położony jest w centrum miasta, blisko najważniejszych atrakcji turystycznych. Ten 4* hotel oferuje gościom przestronne, gustownie urządzone pokoje z prywatną łazienką i dostępem do sieci WiFi. Cena zawiera codzienne śniadanie.

Kalendarz najtańszych lotów z Warszawy

Nie macie wystarczającej kwoty na zakup biletów? Nie martwcie się, jeśli skorzystacie z powyższego kalendarza eSky będziecie mogli kupić bilety na raty! I to 0 proc., co oznacza, że oddacie dokładnie tyle pieniędzy, ile pożyczycie. Aby kupić bilety na raty, musicie wybrać tę opcję w płatnościach PayU.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »