Fly4free.pl

Zbiór lotów do Chicago z Warszawy od 1244 PLN! Dużo terminów, również na ferie zimowe

1244 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: f11photo / yayimages.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Chciałbyś wybrać się do USA? W takim razie przygotowałem dla ciebie zbiór lotów do Chicago w atrakcyjnych cenach! Zobacz Cloud Gate, odwiedź Millenium Park oraz stań na historycznym początku Route 66.

Do Stanów Zjednoczonych udać się będziesz mógł w terminach pomiędzy styczniem a marcem. Kilka przykładowych dat znajdziesz wypisanych poniżej w tekście. Podróż rozpoczniesz i zakończysz na warszawskim lotnisku im. Chopina.

Do Chicago i z powrotem polecisz na pokładach samolotów portugalskiej linii lotniczej TAP Air Portugal z przesiadkami w Lizbonie. W drodze powrotnej do Polski, w stolicy Portugalii, spędzisz cały dzień i noc, więc będziesz mógł odwiedzić najważniejsze atrakcje miasta.

Jeśli wolisz wygodniejsze połączenie, skorzystaj z możliwości podróżowania linią lotniczą British Airways (bez nocki). W cenie biletu zabrać ze sobą będziesz mógł bagaż podręczny oraz jeden przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

Termin podróży: styczeń-marzec
Linia lotnicza: TAP Air Portugal lub British Airways
Bagaż: podręczny i przedmiot osobisty

Hotel od 364 PLN/2 osoby/noc

W Chicago proponuję zakwaterowanie w 4* hotelu Ambassador. Obiekt oferuje pokoje z prywatnymi łazienkami i dostępem do WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Potrzebujesz nieco luksusu? W takim razie postaw na 5* hotel Nobu. Na miejscu znajdziesz taras, z którego rozpościerają się malownicze widoki na Chicago.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Natomiast w Lizbonie zatrzymaj się w 4* hotelu Turim Alameda. Obiekt będzie dobrą bazą wypadową do zwiedzania stolicy Portugalii.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Atrakcje 182 PLN/osoba

Masz ochotę doświadczyć oryginalnego klimatu Chicago na własnej skórze? W takim razie wybierz się na wycieczkę z przewodnikiem, podczas której poznasz lokalną kulturę i architekturę.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »