Fly4free.pl

Dla prawdziwych podróżników! Loty do Arabii Saudyjskiej z Warszawy od 992 PLN

992 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Osama Ahmed Mansour / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Macie ochotę na nietypowy wyjazd? W takim razie skorzystajcie z przygotowanego przeze mnie zestawienia lotów do Arabii Saudyjskiej! To przepiękne i interesujące państwo, które jest otwarte dla wszystkich turystów z Polski – nawet niezaszczepieni nie potrzebują testów!

Na Bliski Wschód udacie się między listopadem a marcem przyszłego roku. Dostępnych jest kilka terminów w atrakcyjnych cenach. Najtańsze bilety kupicie np. na podróż w dniach 17-25 listopada. W cenę wliczony jest również bagaż rejestrowany — nie będzie problemu ze spakowaniem się i przywiezieniem ze sobą pamiątek.

Termin podróży: listopad–marzec
Wyloty z: Warszawy
Linie lotnicze: Aegan Airlines
Bagaż: podręczny i rejestrowany

Hotel

Iridium 70 to 4* hotel, który zlokalizowany w centrum Dżuddy. Na miejscu skorzystacie z basenu zewnętrznego, siłowni i restauracji. W cenę wliczono śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Chcecie odrobiny luksusu? W takim razie zatrzymajcie się w 5* hotelu The House. Do waszej dyspozycji zostaną oddane komfortowe pokoje z prywatnymi łazienkami. Będziecie mogli również odpocząć nad basenem.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Jak zwykle podaje się tutaj błędne dane na temat wjazdu. Aktualnie wg GOV:  Brak możliwości wjazdu do Arabii Saudyjskiej osób nie zaszczepionych i ozdrowieńców. Takie błędy są tutaj co drugi artykuł, polecam sprawdzać.
AgaZap, 15 kwietnia 2022, 16:34 | odpowiedz
 Na GOV nie zawsze są aktualne informacje. Do Arabii Saudyjskiej możliwy jest wjazd bez obostrzeń.
AgaZap Jak zwykle podaje się tutaj błędne dane na temat wjazdu. Aktualnie wg GOV:  Brak możliwości wjazdu do Arabii Saudyjskiej osób nie zaszczepionych i ozdrowieńców. Takie błędy są tutaj co drugi artykuł, polecam sprawdzać.
Kamil Walinowicz, 30 maja 2022, 9:59 | odpowiedz
Avatar użytkownika
1. podaj źródło2. wg taryfy wliczony jest bagaż nadawany 23kg
cart, 30 maja 2022, 15:18 | odpowiedz
1. https://www.bloomberg.com/news/articles/2022-03-05/saudi-arabia-lifts-most-covid-19-restrictions-starting-today 2. Dziękuję, bagaż jest wliczony w cenę, poprawiłem.
cart 1. podaj źródło2. wg taryfy wliczony jest bagaż nadawany 23kg
Kamil Walinowicz, 30 maja 2022, 15:51 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »