Fly4free.pl

Hit! Loty do Abu Zabi z Katowic za 242 PLN (tylko 56 PLN za lot „do” ZEA)

242 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: Junhan Foong / Unsplash
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Takie promocje lubimy! Zaplanujcie już teraz swoją podróż do Zjednoczonych Emiratów Arabskich na przełomie marca i kwietnia w rewelacyjnej cenie (cena lotu "do" Abu Zabi to jedyne… 56 PLN)! Śpieszcie się z decyzją – takie okazje szybko się wyprzedają.

Do Zjednoczonych Emiratów Arabskich udacie się z katowickiego lotniska w Pyrzowicach, w terminie 28 marca – 8 kwietnia. W obie strony podróżować będziecie bezpośrednio na pokładach samolotów linii Wizz Air z wliczonym małym bagażem podręcznym. Za bilety do Abu Zabi i z powrotem zapłacicie 242 PLN/osoba.

Termin podróży: marzec/kwiecień
Linia lotnicza: Wizz Air
Bagaż: podręczny

Hotel 224 PLN/2 osoby/noc

Na miejscu proponuję wam noclegi w 3* hotelu ibis Abu Dhabi Gate, który znajduje się w dzielnicy Rabdan. Dla gości udostępniono dostęp do sieci Wi-Fi, centrum fitness oraz odkryty basen. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i posiadają prywatne łazienki.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co zobaczyć podczas wycieczki?

Co warto zobaczyć w Abu Zabi? Przede wszystkim słynny Wielki Meczet Szejka Zajida – ten ogromny kompleks świątynny oraz rozmach, z jakim został zaprojektowany, robi wrażenie na podróżnych z całego świata. Znajdą się tutaj fani Formuły 1? Odwiedźcie muzeum Ferrari World, które przypadnie do gustu osobom w każdym wieku. Tor Yas Marina co roku kończy zmagania sezonu prestiżowych wyścigów.

Abu Zabi możecie potraktować również jako dogodną bazę wypadową do innych emiratów wchodzących w skład ZEA, na przykład Dubaju, Szardży, Fudżajry lub Ras al-Chajma.

I właśnie tym sposobem w dalszą podróż kieruję was do Dubaju. To właśnie tam znajduje się najwyższy budynek świata (Burdż Chalifa), jedyny na świecie 7* hotel (Burdż al-Arab), największe centrum handlowe (Dubai Mall) i najwyższy hotel na świecie (4* Gevora Hotel).

Foto: fotoazja / yayimages.com
Foto: vlaru / yayimages.com
Foto: vlaru / yayimages.com
Przydatne informacje
  • Na moment pisania artykułu, aby uniknąć kwarantanny w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, należy przedstawić negatywny wynik testu PCR, który został wykonany nie wcześniej niż 48 godzin przed przylotem – dotyczy także osób w pełni zaszczepionych! Wszyscy podróżni będą też poddani testowi po przylocie.
  • Więcej informacji na temat obostrzeń w Abu Zabi znajdziecie tutaj.
  • Sprawdźcie, jak dojechać z lotniska w Abu Zabi do centrum miasta.
  • Przed wyjazdem zajrzycie na nasze forum, gdzie znajdziecie wiele porad oraz wskazówek dotyczących podróżowania po ZEA.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
  • Co w przypadku, gdy lot nie dojdzie do skutku z powodu obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa? Wizz Air daje wam możliwość darmowej zmiany terminu podróży (na danej trasie), zwrot 120 proc. zapłaconej kwoty na konto Wizz Air – do wykorzystania na przyszłe rezerwacje lub po prostu zwrot pieniędzy na kartę/konto.
  • Od 15 grudnia wszyscy podróżni wracający do Polski z krajów spoza UE, strefy Schengen oraz jeszcze kilku innych państw muszą przedstawić negatywny wynik testu na koronawirusa. Sprawdźcie szczegóły tutaj.
  • Niech Twoje wakacje będą pełne wrażeń! Sprawdź szeroką ofertę atrakcji i wycieczek fakultatywnych TUI.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »