Fly4free.pl

Okazja! Loty Wizz Air (bez WDC) za jedyne 44 PLN. Wiele kierunków z Polski

44 PLN
Oferta wyprzedana
Wizz Air samolot
Foto: Subodh Agnihotri / Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Co za oferta! Nie przegapcie szansy i już dziś zarezerwujcie przeloty do jednego z europejskich (i nie tylko) miast w cenie dwóch dużych pizz! Najważniejsza informacja – do zakupu biletów nie potrzebujecie żadnych klubów zniżkowych!

Węgierska linia lotnicza Wizz Air udostępnia właśnie promocyjną pulę biletów z lotami za 44 PLN (w obie strony). W takiej kwocie możecie wybrać się m.in. do Anglii (Londyn), Francji (Paryż), Holandii (Eindhoven), Izraela (Tel Awiw), Niemiec (Dortmund, Hamburg, Kolonia), Norwegii (Oslo), Szwecji (Sztokholm Skavsta), Włoch (Bari, Rzym) oraz na Cypr (Larnaka) i Ukrainę (Lwów, Kijów).

Dostępnych jest wiele terminów na podróże w lutym, także takich obejmujące dni wolne od pracy (piątek-poniedziałek) oraz klasyczny weekend (sobota-niedziela). Na wycieczkę wybrać się będziecie mogli z gdańskiego portu lotniczego im. Lecha Wałęsy, katowickiego lotniska w Pyrzowicach, krakowskiego lotniska w Balicach, ze stołecznego lotniska im. Chopina oraz z portu lotniczego im. Mikołaja Kopernika.

Pamiętajcie, że bez dodatkowych kosztów w Wizz Air na pokład samolotu zabrać możecie tylko mały bagaż podręczny. Z tymi wskazówkami oraz poradnikiem nauczycie się pakować w niewielką walizkę lub plecak.

Termin podróży: luty
Linia lotnicza: Wizz Air
Bagaż: podręczny

Przydatne informacje
  • Sprawdźcie dokąd zaszczepieni i ozdrowieńcy mogą podróżować bez obostrzeń? Mamy listę krajów!
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
  • Macie problem z pakowaniem? Z tym poradnikiem nauczycie się, jak efektywnie spakować się w bagaż podręczny.
  • Martwicie się, że wasz lot może nie dojść do skutku z powodu obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa? Wizz Air daje wam możliwość darmowej zmiany terminu podróży (na danej trasie), zwrot 120 procent zapłaconej kwoty na konto Wizz Air (do wykorzystania na przyszłe rezerwacje) lub po prostu zwrot pieniędzy na kartę/konto.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »