Fly4free.pl

Okazja! Loty do Los Angeles ze Sztokholmu za 1099 PLN. Podróże z Gdańska za 1177 PLN! Wiele terminów

1177 PLN
Foto: Cameron Venti / Unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Nie lada gratka dla fanów tanich podróży! Skorzystajcie z przelotu łączonego i wybierzcie się na zachodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych w dawno niespotykanej cenie. Rowerowa przejeżdża wzdłuż plaży Venice, wizyta na alei sław oraz pamiątkowe zdjęcie ze słynnym napisałem Hollywood, to tylko część z tego co czeka na was w Los Angeles!

Rewelacyjną ofertę przelotów z Polski do Kalifornii otrzymacie decydujący się na zakup dwóch oddzielnych lotów.

Pierwszym jest przelot na trasie Gdańsk – Sztokholm Arlanda – Gdańsk na pokładach samolotów linii Ryanair. Drugim zaś jest podróż ze stolicy Szwecji do Kalifornii (i z powrotem) na pokładach samolotów linii Scandinavian Airlines System z przesiadkami w Kopenhadze.

Przerwy pomiędzy lotami Ryanair a SAS wynoszą odpowiednio 2 godziny i 55 (w drodze do USA) oraz 5 godziny i 5 minut (w drodze powrotnej). Całą wycieczkę bez dodatkowych kosztów odbędziecie z małym bagażem podręcznym. Jeżeli do Stanów chcielibyście zabrać dwa bagaże podręczny, to w takim przypadku będziecie musieli wykupić – pierwszeństwo wejścia i 2 sztuki bagażu podręcznego – w linii Ryanair za dodatkowe 120 PLN (w obie strony).

Termin podróży: styczeń – marzec 2022 r.
Linia lotnicza: Ryanair oraz Scandinavian Airlines System
Bagaż: podręczny

Plan podróży za znakomite 1177 PLN:
Gdańsk – Sztokholm Arlanda 14.1
Sztokholm Arlanda – Los Angeles 14.1
Los Angeles – Sztokholm Arlanda 21(22).1
Sztokholm Arlanda – Gdańsk 22.1

Hotel 566 PLN/2 osoby/noc

W Los Angeles proponuję wam noclegi z codziennymi śniadaniami w hotelu Super 8 by Wyndham-Culver City Area, który znajduje się w odległości nieco ponad 3 km od słynnej Venice Beach. Wszystkie wyposażone są w klimatyzację, telewizor, kuchenkę mikrofalową oraz lodówkę. Na miejscu zapewniony będziecie mieć dostęp do sieci WiFi oraz darmowy parking.

Dowiedzcie się więcej na temat tego hotelu

Samochód 2071 PLN/7 dni

Zachęcam was także do wypożyczenie samochodu zaraz po przylocie do Los Angeles. Posiadając auto, będziecie mogli na przykład wybrać się do parków narodowych lub Las Vegas.

Podróż do Los Angeles

Spędzając urlop w „Mieście Aniołów” dobrze jest posiadać auto, z którym łatwo dostaniecie się na przykład pod napis Hollywood, obserwatorium Griffitha, na Hollywood Boulevard, na molo w Santa Monica, plażę Venice czy do Burbank. To właśnie tam znajduje się większość wytwórni filmowych, które za dodatkową opłatą możecie zwiedzić (Universal Studios HollywoodWarner Bros. Pictures czy Paramount Pictures). Polecam wam wizytę w studiu Warner Bros, między innymi dlatego, że właśnie tam będziecie mogli rozsiąść się na słynnej sofie z serialu „Przyjaciele” czy „Teorii wielkiego podrywu”.

Foto: Cameron Venti / unsplash.com
Foto: Marek Masik / Shutterstock
Los Angeles alej gwiazd
Foto: Sean Pavone / Shutterstock.com
Przydatne informacje
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o nowych ofertach
na telefonie, w przeglądarce i na maila
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »