Fly4free.pl

Okołoweekendowy city break w Lille za 626 PLN. Loty z Krakowa + hotel

626 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Dziorek Rafal / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Macie ochotę na krótki wyjazd i ciekawą miejską eksplorację? Jesienią polecam wam udać się do Flandrii. W Lille będziecie mogli poczuć charakterystyczny francuski klimat, pozwiedzać oraz spróbować lokalnych pyszności.

Do Francji udacie się w okołoweekendowym terminie 15 – 18 października (sobota – wtorek). Czeka was bezpośredni lot z Krakowa do Lille, realizowany na pokładzie samolotu linii lotniczej Ryanair. Bez dodatkowych opłat będziecie podróżowali z bagażem podręcznym.

Zatrzymajcie się w 3* hotelu znanej sieci Campanile. Bardzo dobre opinie dotychczasowych podróżnych mówią same za siebie. Będzie to nie tylko świetne miejsce na wypoczynek, ale też korzystna baza wypadowa do zwiedzania.

Termin podróży: październik
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel

Za loty w obie strony oraz zakwaterowanie zapłacicie 626 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 229 PLN/2 osoby

Kraków – Lille – Kraków >>

Hotel 1023 PLN/2 osoby/pobyt

Pokoje w 3* hotelu Campanile Lille Euralille wyposażono w prywatną łazienkę, telewizor LCD, dostęp do WiFi oraz ogrzewanie.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Atrakcje 126 PLN/osoba

Co powiecie na ciekawą zabawę w czasie wyjazdu? Zarezerwujcie dla siebie wycieczkę z przewodnikiem wraz z interaktywną grą miejską Lille.

Zarezerwujcie atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »