Fly4free.pl

9 dni na Lesbos za 1184 PLN. Loty z Warszawy + noclegi

1184 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Copula / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Tym razem mam dla was propozycję wybrania się w mniej znany zakątek Grecji. Lesbos to miejsce, gdzie będziecie mieli szansę na spokojniejszy wypoczynek oraz poznanie bardziej autentycznego oblicza Hellady.

Na grecką wyspę udacie się w terminie 9 – 18 października. Czekają was loty z Warszawy do Mityleny, realizowane na pokładzie samolotów linii lotniczej Aegean Airlines. Po drodze zaplanowano bezpieczne, gwarantowane przez przewoźnika przesiadki w Atenach.

Urlop spędzicie w kameralnym, rodzinnym pensjonacie Eleni Studios & Apartments. Obiekt cieszy się bardzo dobrymi opiniami dotychczasowych podróżnych, a najbliższa plaża znajduje się w odległości ok. 450 m.

Termin podróży: październik
Linie lotnicze: Aegean Airlines
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: pensjonat

Za loty oraz zakwaterowanie zapłacicie 1184 PLN za osobę, przy dwójce podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 1479 PLN/2 osoby

Warszawa – Mitytylena – Warszawa >>

Hotel 888 PLN/2 osoby/pobyt

W Eleni Studios & Apartments czekają na was klimatyzowane pokoje wyposażone w prywatną łazienkę. Na miejscu będziecie mogli zrelaksować się w basenie oraz na tarasie słonecznym.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód od 984 PLN/pobyt

Wypożyczony samochód przyda się, by sprawnie dotrzeć do miejsca zakwaterowania, a następnie na własną rękę odrywać atrakcje wyspy.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »