Fly4free.pl

Wakacje na greckiej wyspie Lesbos za 2521 PLN. Wylot z Katowic

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Anna Jedynak / Shutterstock
od
2521 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
24.08.2022 - 31.08.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Grecja poza utartym szlakiem. Jeżeli od imprez wolicie spokojny wypoczynek, a od zatłoczonych plaż – nastrojowe zatoki, to świetnie trafiliście. Wypocznijcie na Lesbos w gorącym szczycie urlopowego sezonu, nie natykając się na tłumy turystów.

W podróż do Grecji udacie się w na zakończenie szkolnych wakacji, w terminie 24 – 31 sierpnia. Czeka was bezpośredni lot z Katowic do Mityleny z wliczonym bagażem rejestrowanym (nadawanym do luku). Na Lesbos będziecie zakwaterowani w kameralnym hotelu Rafael Studios. Będzie to dobre miejsce na wypoczynek oraz korzystna baza wypadowa do wycieczek po okolicy – najbliższa plaża znajduje się 50 m od obiektu.

Termin podróży: sierpień
Wylot z: Katowic
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 2* hotel
Ilość osób: 2

Foto:
Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »