Fly4free.pl

Lesbos w wakacje za 1540 PLN. Loty z Katowic + tydzień w 3* hotelu przy plaży

1540 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Copula / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Zamiast wybrać się na jedną z popularnych wysp, tym razem zaplanujcie wypoczynek na położonej poza utartym szlakiem Lesbos. To miejsce, gdzie będziecie mieli szansę na spokojniejszy wypoczynek oraz poznanie bardziej autentycznego oblicza Hellady.

Na grecką wyspę udacie się w terminie 10-17 sierpnia. Czekają was bezpośrednie loty do Mityleny z katowickiego lotniska, realizowane na pokładzie samolotu linii lotniczej Smartwings. W cenie biletu będziecie mogli zabrać ze sobą bagaż rejestrowany (nadawany do luku) oraz bagaż podręczny.

Urlop spędzicie w 3* hotelu Aegeon, który usytuowany jest w miejscowości Kalloni, 150 metrów od plaży. Na miejscu czeka basen, taras słoneczny oraz bar przy basenie. W cenę wliczono codzienne śniadania.

Termin podróży: wakacje
Linie lotnicze: Smartwings
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel ze śniadaniami

Za loty oraz zakwaterowanie zapłacicie 1540 PLN za osobę, przy dwójce podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 998 PLN/2 osoby

Katowice – Mitylena – Katowice >>

Hotel 2082 PLN/2 osoby/7 nocy

W 3* hotelu Aegeon czekają na was klimatyzowane pokoje z prywatną łazienką. Na miejscu będziecie mogli zrelaksować się w basenie oraz na tarasie słonecznym. Cena uwzględnia codzienne śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód od 2071 PLN/pobyt

Wypożyczony samochód przyda się, by sprawnie dotrzeć do miejsca zakwaterowania, a następnie na własną rękę odrywać atrakcje wyspy.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »