Fly4free.pl

Wakacje na greckiej wyspie: tygodniowe all inclusive na Lesbos za 2354 PLN (wylot z Katowic)

Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Anna Jedynak / Shutterstock
od
2354 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
27.07.2022 - 03.08.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Przed wami dobra alternatywa dla bardziej znanych i "rozchwytywanych" greckich wysp. Wybierzcie się na wakacyjny wyjazd na Lesbos, gdzie nie spotkacie tłumów oraz będziecie mieli szansę zobaczyć bardziej autentyczne oblicze Hellady.

Na urlop do Grecji udacie się w terminie 27 lipca – 3 sierpnia. Czeka was bezpośredni lot z Katowic na wyspę Lesbos, a w cenę wliczono bagaż rejestrowany (nadawany do luku).

Wczasy spędzicie w bardzo dobrze ocenianym pensjonacie Nikos Studios. Najbliższa plaża znajduje się w odległości krótkiego spaceru, dodatkowo dla gości udostępniono odkryty basen. W cenę pakietu wliczono wyżywienie w postaci zróżnicowanego all inclusive serwowanego w restauracji znajdującej się 300 m od obiektu.

Termin podróży: lipiec-sierpień
Wylot z: Katowic
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: pensjonat
Ilość osób: 2

Foto: r.pl
Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »