Fly4free.pl

Lato w USA: zobaczcie Chicago i Nowy Jork za 2053 PLN. Atrakcyjna podróż z Gdańska

2053 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: IM_photo / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Wybierzcie się za wielką wodę w dogodnym letnim terminie. Będziecie mieli okazję oddać się eksploracji dwóch niesamowitych miast — wietrznego i tego, które nigdy nie zasypia.

Podróż do Stanów Zjednoczonych rozpoczniecie 8 września przelotem z gdańskiego portu lotniczego im. Lecha Wałęsy do Chicago. Natomiast do Polski wrócicie z Nowego Jorku19 września. W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii Scandinavian Airlines System z przesiadkami w Kopenhadze lub Oslo.

Przelot z Chicago do Nowego Jorku zaplanowany jest na 13 września. Trasę tę pokonacie bezpośrednio na pokładzie samolotu linii United Airlines. Całą wycieczkę bez dodatkowych kosztów odbędziecie z bagażem podręcznym oraz przedmiotem osobistym (mały plecak lub damska torebka).

Termin podróży: 8 – 19 (20) września
Linie lotnicze: Scandinavian Airlines System oraz United Airlines
Bagaż: podręczny + przedmiot osobisty

Plan podróży po USA za 2053 PLN:
Gdańsk – Chicago 8.09
Chicago – Nowy Jork (lotnisko LaGuardia) 13.09
Nowy Jork (lotnisko Newark) – Gdańsk 19.09

Hotel od 639 PLN/2 osoby/noc

W Chicago proponuję wam noclegi w 3* hotelu Selina, który znajduje się nieopodal plaży Oak Street. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i wyposażone zostały w telewizor LCD oraz zestaw do parzenia kawy lub herbaty. W każdej łazience jest wanna z prysznicem i suszarka do włosów.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast w Nowym Jorku proponuję wam noclegi w hotelu Econo Lodge Times Square, który od słynnego Times Square oddalony jest o jedyne 250 metrów. W każdym pokoju na wyposażeniu jest klimatyzacja, telewizor LCD, zestaw do parzenia kawy lub herbaty oraz kuchenka mikrofalowa.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Chicago + Nowy JORKU na obrazku ;) ;)
pawel84, 10 kwietnia 2022, 13:44 | odpowiedz
Poprawione, dziękuję :)
pawel84 Chicago + Nowy JORKU na obrazku ;) ;)
Paweł Iwanczenko, 10 kwietnia 2022, 13:57 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »