Fly4free.pl

Hiszpania bez testów! Lato w Lloret de Mar za 1057 PLN. Loty do Girony z Wrocławia + noclegi przy plaży

1057 PLN
Lloret de mar plaża
Foto: Gert Hochmuth / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Co powiecie na urlop w jednym z najpopularniejszych kurortów w Hiszpanii? Wybierzcie się do Lloret de Mar pod koniec lata, dzięki czemu unikniecie największych tłumów turystów. Na miejscu czekają na was piękne plaże, w tym słynna Playa Grande. Gotowi na relaks?

Do Hiszpanii udacie się 9 września z lotniska we Wrocławiu, a do stolicy województwa dolnośląskiego wrócicie 16 września. W obie strony podróżować będziecie na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

Na miejscu zakwaterowani będziecie w aparthotelu Las Mariposas, który znajduje się w kurorcie Lloret de Mar. Z lotniska Barcelona-Girona w okolice miejsca noclegowego dojedziecie autobusem lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróżylato
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: aparthotel

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie zapłacicie 1057 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach

Podróż 857 PLN/2 osoby

Wrocław – Girona – Wrocław >>

Hotel 1256 PLN/tydzień/2 osoby

Na miejscu wybrałem dla was zakwaterowanie w aparthotelu Las Mariposas. To świetnie oceniany obiekt, który zlokalizowany jest w pobliżu plaży. Do waszej dyspozycji zostanie oddany pokój z prywatną łazienką i dostępem do Wi-Fi. Skorzystacie również z basenu zewnętrznego.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 1779 PLN/tydzień/2 osoby

Do Lloret de Mar oraz innych ciekawych miejsc wygodnie dojedziecie autem – dlatego zachęcam was do wypożyczenia samochodu zaraz po przylocie do Hiszpanii.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Jest jakieś potwierdzone info, że Hiszpania od dziś nie wymaga testów? Na oficjalnych stronach wciąż jest informacja, że wymagane są szczepienia, testy i itp. cuda.
kroku9292, 2 czerwca 2022, 23:45 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »