Fly4free.pl

Lato w Kanadzie: Vancouver i Toronto w jednej podróży z Berlina za 2011 PLN

2011 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Maarten van den Heuvel / unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Odwieczny dylemat: wschód czy zachód? Wypoczynek na świeżym powietrzu czy miejska eksploracja? Dziś nie wybierajcie, tylko postawcie na jedno i drugie! Wszytko to otrzymacie, decydując się na przygotowaną przeze mnie ofertę wyjazdu do Kraju Klonowego Liścia.

Wyjazd do Kanady rozpoczniecie 15 września przelotem z portu lotniczego Berlin Brandenburg do Vancouver. Natomiast do stolicy Niemiec wrócicie 27 września (uwzględniając rozkład lotów oraz strefy czasowe) z Toronto. W obie strony podróżować będziecie na pokładach samolotów linii Air France i KLM z wygodnymi przesiadkami na terenie EU oraz Kanady.

Natomiast z prowincji Kolumbia Brytyjska do prowincji Ontario polecicie bezpośrednio 21 września na pokładzie samolotu linii WestJet. Bez dodatkowych kosztów na wycieczkę udacie się z bagażem podręcznym oraz przedmiotem osobistym (mały plecak lub damska torebka).

Termin podróży: 15 – 26 (27) września
Linie lotnicze: Air France, KLM, WestJet
Bagaż: podręczny + przedmiot osobisty

Plan podróży do Kanady:
Berlin – Vancouver 15.09
Vancouver – Toronto 21.09
Toronto – Berlin 26(27).09

Hotel od 468 PLN/2 osoby/noc

W Vancouver proponuję noclegi w obiekcie – motel 2400, który znajduje się nieopodal parku Norquay. Wszystkie pokoje wyposażone zostały w klimatyzację i telewizor LCD. W łazience jest wanna z prysznicem i suszarka do włosów.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast w Toronto polecam wam zakwaterowanie w obiekcie Victoria’s Mansion Guest House, który znajduje się nieopodal Royal Ontario Museum. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i posiadają łazienkę z wanną i prysznicem. Na terenie całego kompleksu będziecie mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 1629 PLN/6 dni

Aby zobaczyć jak najwięcej w Kolumbii Brytyjskiej, będziecie potrzebowali auta. Dlatego zachęcam was do wypożyczenia samochodu zaraz po przylocie do Vancouver. Za wynajem Hyundaia Elantra (lub podobnego auta) zapłacicie 240 PLN/doba.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »