Lato w Chorwacji za 1144 PLN. Loty do Splitu z Katowic + tygodniowe noclegi
Na Bałkany udacie się jeszcze w trakcie kalendarzowego lata, w terminie 1 – 8 września. Czeka was bezpośredni lot z Katowic do Splitu, realizowany na pokładzie samolotu linii lotniczej Wizz Air. Bilety w najniższej cenie zakupią posiadacze Wizz Discount Club, pozostałe osoby zapłacą nieco więcej.
W Chorwacji wybrałem dla was noclegi w znakomicie ocenianym apartamencie Villa Paradise. Z lotniska dostaniecie się tam komunikacją publiczną lub wynajętym samochodem.
Termin podróży: wrzesień
Linia lotnicza: Wizz Air, cena z WDC
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: apartament
Za loty w obie strony oraz zakwaterowanie zapłacicie tylko 1144 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.
Hotel 1539 PLN/2 osoby/pobyt
Apartament Villa Paradise jest zlokalizowany w pobliżu plaży. Do waszej dyspozycji zostanie oddany pokój z klimatyzacją, komfortowym łóżkiem i prywatną łazienką.
Samochód od 853 PLN/pobyt
Wypożyczony samochód przyda się, by w nieskrępowany sposób odkrywać również pozostałe atrakcje regionu.
- Chorwacja zniosła restrykcje. Nie trzeba już szczepienia ani testu!
- Więcej informacji na temat aktualnie obowiązujących restrykcji znajdziecie tutaj.
- Superwiadomość! Zniknęła kwarantanna przy wjeździe do Polski! Inne restrykcje też się skończyły.
- Wiele przydatnych wskazówek odnośnie podróży do Chorwacji znajdziecie na naszym forum – to prawdziwa skarbnica wiedzy!
- Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
- Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
- Sprawdźcie listę otwartych krajów niewymagających żadnych testów od osób niezaszczepionych i zaszczepionych.
- Niech wasze wakacje będą pełne wrażeń! Sprawdźcie szeroką ofertę atrakcji i wycieczek fakultatywnych TUI.
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?