Lato na Krecie: 7 dni w hotelu z all inclusive od 2341 PLN. Wyloty z 6 miast
Do Grecji udacie się w terminie 4 – 11 września. Czeka was bezpośredni lot z 6 polskich miast do Heraklionu, z wliczonym bagażem rejestrowanym (nadawanym do luku). Dzięki temu nie będzie problemu ze spakowaniem wszystkich potrzebnych rzeczy.
Wasz urlop spędzicie w 3* hotelu Triton Garden. Obiekt zlokalizowany jest zaledwie 800 metrów od plaży. Pokoje w kompleksie są komfortowo wyposażone. Każdy z nich posiada TV, prywatną łazienkę, klimatyzację i balkon. Na miejscu znajdziecie również restaurację serwującą posiłki w formule all inclusive.
Termin podróży: 4 – 11 września
Wylot z: Warszawy, Gdańska, Poznań, Wrocławia, Rzeszowa lub Katowic
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 3* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2
- Grecja zniosła wszystkie koronawirusowe restrykcje! Także dla niezaszczepionych
- Więcej na temat aktualnych obostrzeń w Grecji przeczytacie tutaj.
- Superwiadomość! Zniknęła kwarantanna przy wjeździe do Polski! Inne restrykcje też się skończyły.
- Sprawdźcie, co warto zobaczyć na Krecie.
- Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
- Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
- Sprawdźcie listę otwartych krajów niewymagających żadnych testów od osób niezaszczepionych i zaszczepionych.
- Niech wasze wakacje będą pełne wrażeń! Sprawdźcie szeroką ofertę atrakcji i wycieczek fakultatywnych TUI.
- Mobilny Internet na całym świecie! Zabierzcie ze sobą w podróż kieszonkowy router XOXO WiFi i cieszcie się najlepszym zasięgiem bez drogiego roamingu, gdziekolwiek będziecie. Sprawdźcie sami »
Rodos od 2831 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)
Djerba od 2849 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Warszawa - Chopin)
Thassos od 2649 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Wrocław)
Niezbędne informacje i wskazówki 📖
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?